2737
2734
عنوان

مادرشوهرمم همیشه هستتت

| مشاهده متن کامل بحث + 18428 بازدید | 395 پست
به شوهرت بگو اگه خواستی منم باهات باشم پس خودمون دوتایی بریم اگر نه با مامان جونت تشریف ببر ببینم ر ...

اونجوری من میشم آدم بده ک یه عروسی هستم ک با مادرشوهرم دشمنم و فک میکنه من میخام پسرشو ازش جدا کنم

ولی در صورتی ک قصد من نیس واقعا و اونم درک میکنه ک پسر بزرگ کرده ک یه روز به کارش بیاد براش کاری بکنه اما میگم حواسش به زندگی دونفره ما هم باشه 

مرسی عزیزم ولی اصلش اینه ک شوهرم و یه جورایی متقاعد کنم و اون خودش موضوع رو حل کنه اما همین چجوریش رو موندم 

تو نون بنداز تو دریا...ماهی ندونه ...خداکنه میدونه ...♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله شرایط شما هم جور بشه عزیزم ماشین بخرین یا خونتونو عوض کنید مستقل باشید.

مرسی عزیزدلم 

انشالله خدا هر چی برام میخاد و صلاح همون بشه 

2731

شما وقتی حق داری که ماشین از خودت باشه در غیر این صورت رو اموال بقیه هیچ حقی ندارید.

من به همه خواسته هام رسیدم و میرسم آرزو ب دل تو گور نمیرم تازشم برای اون دنیامم کلی توشه میخوام جمع کنم آخه ما اینجا مسافریم میدونید که زندگی واقعی و من و شمای واقعی اونجاس اینجا ما ی کالبد مثل یک جلد و لباسیم موقعش که برسه این لباس پر از درد و غم و رنج  مادی رو میزاریم زمین و خیلی سبک و سریع میوفتیم تو تونلی ک هدایت میشم ب سمت حساب کتاب مبادا حتی شاخه درختی رو بشکنی حق کسی رو بخوری میگن اونجا بیشترین چیزی ک بازخواست میکنن حق مردمه حق الناسه مبادا گردنت بمونه وگرنه اونجارو هم خراب کردی خدا کمکمون کنه خدارو هزار بار شکر زندم ن بخاطر ترس از مردن بخاطر اینکه فرصت دارم اشتباهامو جبران کنم و در آخر یک صلوات بفرست برای حاجتم خدا خیرت بده ⚘
[QUOTE=261644585]وای الهی خدانکنه آینده من اینجور بشه [/QU اینم بهت بگم هیچ وقت نگو بهش مامانت ...

آره از این به بعد باید مستقیم بگم ک دوتایی میخایم باشیم شاید خجالت کشید نیومد 

بهش تعارف نزنین ناراحت میشه دعوا راه میندازه؟ من این حس و تو مسافرت با پدرشوهر و خواهرشوهرم داشتم. رفتیم چند روز سفر بعد تازه عروس دامادم بودیم. میخواستیم دوتایی یکم تو شهر بچرخیم. تا لباس میپوشیدیم زودتر از ما حاضر بودن. حالا باز خواهرشوهرم سنش بهم میخورد ولی پدرشوهرم میومد یکسره حرف های چرت و پرت میزد روانم بهم میریخت. مادرشوهرم میگفت نرو باهاشون. میگفت میخوام برم پسر و عروسمن دیگه😒 شوهرمم میگفت گناه داره بابام گوگولیه🥴

منکه  عمرم تلف شد .نه مسافرتی نه تفریحی حتی تا خونه پدر مادر من می‌رفتیم آنقدر زنگ میزد به پسرش ...

وای الهی بگردم انشاالله خدا خودش حل کنه همه جیز رو 

2740

سلام الکی میگه.اگه بعدا ماشین هم بخره میخواد بهانه کنه که نمیشه نگیم حالا میگن از اون روز ماشین نداشتن مال ما بود میگفتن الان ک خریدن نمیگن هدفشون هم فقط اینه ک اونم ب هرنحوی ب زور هم ک شده با خودتون ببرین.بنظرم ی بار جلوش وایسا بگو من دوس دارم گهگاه دونفری بریم بیرون....

ببین این اصلا ربطی به مستقل بودن نداره تو باید شوهرتو ادم کنی این کپی همسر منه من یه شهر دیگه زندگی میکنم ماشینم واسه منه به اسم منه پول طلاهای خودم بود حالا خدا نکنه بخوایم بریم مسافرت زیارت با هر گوری این همسر من میگه عه بربم سراغ مادرم گناه داره تنهاس دلش زیارت میخواد دلش مسافرت میخواد دلش کوفت میخواد اینا درست بشو نیستن

بالاخره بعد از دوتا سقط منم مامان شدم😊 انشاا...هرکی چشم انتظاره بزودی زود مادر یه فرشته کوچولو میشه الهی آمین👧
2706