2703
2553
عنوان

مادرشوهرمم همیشه هستتت

| مشاهده متن کامل بحث + 18426 بازدید | 395 پست

بما هیچ ماشینم نمیدادن یبار نشد بگن بیا این ماشین تو سرما میرین دکتر

همیشه سکوت نشانه تایید حرف طرف مقابل نیست                   گاهی نشانه قطع امید ازسطح شعور طرف متقابل است...
شوهر منم همینه هر جا میریم مامانشم باید بیاد بعد عمری اونروز گفت بریم ترکیه مثلا بعد عید که میدونم ن ...

وای ک چقدر بده خیلی حس بدیه 

نه مادرشوهر من دعوا راه نمی‌اندازه 

ولی من دوست دارن یه زمانایی دو نفره باسیم 

دوست ندارم چون تو یه ساختمون هستیم مستقل نباشیم و همیشه اختیارمون دستشون باشه و یه جورایی اجازه بگیریم ازشون 

چرا برای یه بیرون رفتن دوتایی ما باید اینقدر استرس داشته باشیم یا دروغ بگیم آخه؟؟!!!

تو نون بنداز تو دریا...ماهی ندونه ...خداکنه میدونه ...♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای باز ایشون بدتر از مادرشوهر منه چیکار میکنی شمااا؟؟؟!!!

هیچی عزیزم  مجبورم بسازم قبلا بچه ها خواهر برادرشم میاورد مادر شوهرم همیشه جلو میشینه دستورم میده کجا بریم نریم شوهرش مرده ،برای همین شوهرم میگه هرجا برم باید بیاد اگر دخالت نکنه تو کار آدم بخدا ناراحت نمیشم ولی با پوشک بستن بچه هم کار داره زیاد حرف نمیزنم با شوهرم تو ماشین درحد اره نه حتی با مادرش انگار وجود ندارن اوایل خیلی بدتر بود الان جایی بریم نمیگه زیاد به مامانش منم اصلا به روی خودم نمیارم که به مامانت بگو بقران از کلی مسافرت بهونه اوردم که نرم چون میدونستم برم مامانش هم میاره 

من اگر نیکم وگر بد تو برو خود راباش
2720
وای ک چقدر بده خیلی حس بدیه  نه مادرشوهر من دعوا راه نمی‌اندازه  ولی من دوست دارن یه زما ...

درکت میکنم عزیزم شوهر شما مثل شوهر من خیلی وابسته خونواده هستن شوهر من یه جورایی از مامانش میترسه

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...
ما که ماشین از خودمون بود .خونه رو هم با پول خودمون تکمیل کرده بودیم وضع مون بدتر هم بود .تازه باید ...

وای وای چی کشیدی 

چرا آخه این کارا رو میکنن دلشون به حال پسرشون نمیسوزه ک همش باید با زنش دعوا کنه و اعصابش خورد باشه آخه چرا 

به شوهرت بگو اگه خواستی منم باهات باشم پس خودمون دوتایی بریم

اگر نه با مامان جونت تشریف ببر ببینم روش میشه فقط مامانشو ببره 

شایدم اینجوری با کنار کشیدنت مادر شوهره فهمید کارش اشتباه میوفته دنبال شما 

بما هیچ ماشینم نمیدادن یبار نشد بگن بیا این ماشین تو سرما میرین دکتر

هر کس یه جوره حالا مال ما ک میدن چی زهرمون میکنن 

2714
هر کس یه جوره حالا مال ما ک میدن چی زهرمون میکنن 

اره خیلی سخته همون ندن بهتره

همیشه سکوت نشانه تایید حرف طرف مقابل نیست                   گاهی نشانه قطع امید ازسطح شعور طرف متقابل است...
هیچی عزیزم  مجبورم بسازم قبلا بچه ها خواهر برادرشم میاورد مادر شوهرم همیشه جلو میشینه دستورم می ...

وای الهی خدانکنه آینده من اینجور بشه 

درکت میکنم عزیزم شوهر شما مثل شوهر من خیلی وابسته خونواده هستن شوهر من یه جورایی از مامانش میترسه

اهوووم از دلخور و ناراحت شدن مادرشون میترسن 

امشب بهش گفتم گفتم تو هیچ اختیاری از خودت نداری پس چرا زن گرفتی پسر مامانت اینا میموندی دگ 

برای یه بیرون رفتن بابد اینقدر فکرمون درگیر باشه 

اهوووم از دلخور و ناراحت شدن مادرشون میترسن  امشب بهش گفتم گفتم تو هیچ اختیاری از خودت نداری پ ...

انشالله شرایط شما هم جور بشه عزیزم ماشین بخرین یا خونتونو عوض کنید مستقل باشید.

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...

[QUOTE=261644585]وای الهی خدانکنه آینده من اینجور بشه [/QU

اینم بهت بگم هیچ وقت نگو بهش مامانت نیاد وراحت نیستم جنبه ندارن بدتر میکنن 

بهترین کار اینه بگی بریم خرید خونه مثلا رفتی یهو بگی حالا که بیرونیم یه شام دونفره باهم بریم عاشقونه ازاین حرفا یا ازقبل بیرون رفتن بگی امشب بریم فقط خودمو خودت مادر شوهرتم گفت کجا بگو میخایم یکم خلوت کنیم دوتایی

من اگر نیکم وگر بد تو برو خود راباش
وای وای چی کشیدی  چرا آخه این کارا رو میکنن دلشون به حال پسرشون نمیسوزه ک همش باید با زنش دعوا ...

منکه  عمرم تلف شد .نه مسافرتی نه تفریحی حتی تا خونه پدر مادر من می‌رفتیم آنقدر زنگ میزد به پسرش انگار پسرشو دزدیدن .دیگه خیلی وقتا تنهایی میرفتم خونه مامانم میگفتم تو بمون پیش مادرت نگران نشه .

2706