2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببخشید می خواستم یه مثال براتون بزنم   یه توصیه ای بهتون بکنم😂

قبل کرونا مرتب باشگاه می رفتم یه دختر تو باشگاه بود همیشه از کارا روز مرگی تعریف می کرد. 

حتی می دونستیم نهار شام و صبحانه چی خوردن 

از اول هفته تا پنج شنبه و جمعه که می رفتن رستوران بدترین  غذا و بی کیفیت ترین غذا به بچه هاش می داد البته خیلی کلاس می زاشته  یه روز تنها بودیم بهش گفتم پول رستوران بده گوشت و مرغ و برنج تا وسط هفته هم تغذیه بچه هات خوب باشه یا بماند که چه پول های به عطر و لاک ......بقیه چیزا می داد همیشه  می گفت قبض و قسط  و شهریه رو ندادم در صورتی که شوهر من کارمنده نصف حقوق اونا رو داشتیم. همیشه تغذیه و سر  لباس من بچه هام  خوب بوده

الان ما ۶۰۰ هزار مرغ گرفتم بعضی وقتا بیشتر می گیریم الان به برنامون نمی خورد گوشت هم ۴ کیلو  چرخی البته خورشتی  چند بسته داشتیم از ماه قبل  هفته یه بار کباب مرغ  یه بار هم کباب کوبیده  درست می کنم   سالاد الویه  استانبولی  شامی  و خورشت ازشون  درست می کنم یه روز مرغ یه روز گوشت درست میکنم  البته کم

اوایل دلم می سوخت  نمی گفتم نهار چی داریم بعدا فهمیدم  خودش بی فکره   مثلا همین پول شام که بیرون می خوردن از یه مرغ بزرگ هم بیشتره میشه حداقل سه نوع غذا درست کنی  از جمله کباب مرغ 

📌متولد ۷۷ نیستم 

اینم بگم چه اشکالی داره پول داشته باشی. خورد و خوراک بچه هات در طول هفته خوب باشه بری رستوران 

ولی وقتی کسی می بینه نمی تونه.  پول اون رستوران بده به مواد غذایی  چه اشکال داره کمی به خودش زحمت بده گوشت و مرغ   انواع مربا رو برا بچه هاش درست کنه حقوق ما  کارمندی و کم ولی من الان انواع مربا رو گرفتم   عسل شیره و ارده  خراب نمیشن تا یه سال  سبزی معطر خشک کردم دلمه ای و سوپی و آش کوکوی و خورشتی هم فریز کردم 

📌متولد ۷۷ نیستم 
2738
2706