2733
2734
عنوان

انتقام از مرد زندگی

385 بازدید | 12 پست

اگر میتونستید از یکی از مردهای زندگیتون(پدر،برادر،شوهر،پدرشوهر) به خاطر بدی هایی که بهتون کرده انتقام بگیرید از کی انتقام میگرفتید؟ چطوری؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

صد در صد شوهرم  

شاید نتونم جوری که لایقشه ازش انتقام بگیرم ولی هیچ وقت حلالش نمیکنم

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
2740

اگه قدرتشو داشتم برمی گشتم به گذشته هیچ وقت برای یه باریکلا واحسنت پدرم جون نمی دادم سرمو مینداختم وموفق می شدم تو اون روزهایی که داداشام از مهربونیم سو استفاده می کردن وهرموقع دوست داشتن باهام قهر می کردن می رفتم سی خودم ومی گفتم به درک پدرشوهرم رو باید بگم اون همه نیش بهم زد خدا آنچنان بلایی سرش آورد که دلم خیلی وقته خنک شده و اما شوهرم تو اون روزهایی که تنهام می‌ذاشت ومی رفت خونه شون برای شب نشینی کاش حتی یه ثانیه هم منتظرش نمی موندم راحت سرمو می ذاشتم ومی خوابیدم من اصلا به انتقام فکر نمی کنم من از سادگی خودم دارم می‌سوزم انتقام ارزشی برام نداره

نازد به خودش خدا که حیدر دارد   دریای فضائلی سراسر دارد.