2733
2734
عنوان

شوهرم هیچی نمیخوره ولی چاقه

275 بازدید | 31 پست

یعنی از اون اول استعداد داشت.بیچاره خوراکش اندازه گنجشکه ولی هی چاق میشه.لاغر میکنه دوباره چاق میشه.الان دکتر بخاطر دیسک کمرش بهش گفته باید لاغر کنه ولی نمیشه.هزینه عمل هم نداریم.چیکار کنیم ؟

در زمانی که وفا قصه برف به تابستان است
و صداقت گل نایابی ست
به چه کس باید گفت:با تو خوشبخت ترین انسانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیاده روی کنه 

بره آزمایش 

بی علت که نیست

فقط غذا نخوردن ممکنه باعث لاغری نشه پس ورزشم باید باشه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2731
2740

ورزش میکنه؟ 

🐞🦋خبرنگاري نزد يك پيرمرد 100 ساله رفت تا راز سلامتي و موفقيتش را بپرسد. از پيرمرد پرسيد: چطور تا اين سن، خوب مونديد؟ پيرمرد: من تا حالا با كسي بحث نكردم. خبرنگار: مگه ميشه؟ پيرمرد گفت: حق با شماست نميشه🦋🐞
منم‌ دو روزه شروع کردم روزی چند تا میخوری

من کالری مورد نیاز بدنم با توجه به وزنم دو هزار تا بود ولی نهایت رو ۹۰۰ تا هزار جمعش میکنم ....گاهی ۸۰۰ هم میشه 

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
من کالری مورد نیاز بدنم با توجه به وزنم دو هزار تا بود ولی نهایت رو ۹۰۰ تا هزار جمعش میکنم ....گاهی ...

خب منم ۱۶۰۰ولی من هم رو ۸۰۰یا ۹۰۰جمع میکنم

عضو گروه لاغری رز سفید 🕊وزن اولیه 59هدف 55

تیروییدشون رو چک کنن

تو دلی قشنگم❤،زود بیا بغل مامان،اگه یه خواهر شیرین و مهربون برا داداشت باشی ک چه بهتر😅۲۱اردیبهشت بعد ۲ هفته استرس جواب امینوسنتز اومد و تو عزیز دل مادر سالمی😍😍(۱۷هفته  و۲ روز)🖤🖤🖤(۱۶.۶.۱۴۰۲)ساعت ۴ صبح ۳۴ هفته ۵ روز 🖤🖤🖤
2706