2733
2739
عنوان

جمله یا شعری که خیلی دوسش دارینو بگید لذت ببریم💖🌟🌿

| مشاهده متن کامل بحث + 1503 بازدید | 106 پست

و خدا گفت :

مطمئن باش که صدای تو را نیز می‌شنوم ..

پریشان نشو ! آرام باش !

من تو را از اندوه رها خواهم کرد ...

چرا ، چگونه ، کی و کجایش بماند برای من ...

من چیز هایی را میدانم که تو نمیدانی ...

میدانی که دوستت دارم ...

پس به من اعتماد کن ❤

🦋✨💙 succes is a journey . Not a destination 💙✨🦋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من...

دل من داند و من دانم و دل داند و من_🤍✨!

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
2728

چه کسی گفته زمان طلاست ؟ ...

من مزه مزه اش کردم ...

زمان عین الکل است ...

ثانیه ثانیه می‌سوزاند و می‌رود در عمق وجودت ...

مست مست که شدی ،

چشمهایت را باز میکنی ...

و میبینی عمرت گذشته و تو ماندی و خماری از دست رفتن یک عمر ... 🖤

🦋✨💙 succes is a journey . Not a destination 💙✨🦋
2740

یجا نوشته بود"درسته ما پایان خوبی نداشتیم ولی داستان قشنگی داشتیم... ♡"

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد

تو دو تن هستی! یکی بیدار در ظلمت و دیگری خفته در نور☯️ هرگز اجازه نده تنهاییت استاندارد هات رو پایین بیاره🪄 انسانی که با یک کتاب، شعر، متن، آهنگ یا حتی یک فنجان چای و قهوه حالش خوب می‌شود؛ هیچ‌کس در برابر او پیروز نمی‌شود، حتی زندگی در مقابل او زانو می‌زند❤️ محکوم به امید محو راهی، میری تا پای حرفت باشی؛ من هنوز زندم شده باشه تنها من هنوزم این بازی به من میاد هنوز زندم به امید فردا🌊 

لاتقنطوا من رحمة الله 

از رحمت خدا ناامید نشوید

آیه قرآن

«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهای شان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهران شان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.   ✨حسینِ زمانه مهدی (عج) است، امام مان را یاری کنیم✨
2706