2733
2734
عنوان

بدبختی عالم ریخت روسرمون

509 بازدید | 30 پست

۱ کیست نابتون دارم اب نمیشه هی داره بزرگ میشه باید عمل کنم 

۲ تنبلی تخمدان 

۳ یه لوله فقط دارم 

۴ شوهرم از کار در اوردن 

۵ ماشین نخریده قوطی شد پرس شد با جرثقیل جمعش کردن 

۶ تلوزیونمون سوخت 😭😭😭😭😭😭😭😭😭

برای فرزندی ک ندارم ..من بدون دیدن و داشتن تو روزها و شبها انتظار مادری کرده ام ..من با هر قرص . هردعا.هرامپول.و هر روزامید برایت لالایی خونده ام دلبندم . من مادری هستم که ندارمت ....مادری که دردهای بسیار و درمان های دردناک ب تن خوو داده ام برای ی لحضه اغوش تو.برای داشتنت..تو باشی همه دردها اسون میشود جان مادر ...دلنوشته من مادر برای فرزندی ک ندارمش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

صدقه بده رفع بلا بشه ازتون... تو چه مدت این اتفاقات براتون افتاده؟

#موقت: یه سوئدی همسر ایرانیش که اسمش سمیه هست رو به قتل رسوند و جسدش رو داخل فرش ایرانی پیچید و به دریا انداخت قبل از این قتل هم سمیه سه بار از همسرش شکایت کرده ولی قبل از رسیدن به دادگاه، شکایت هاشو پس گرفته... حالا فکر میکنید این مرد قاتل اعدام میشه؟ خیر! حداکثر مجازات اونجا حبس ابده... بله همونطور که می‌بینید قوانین ایران خیلی زنه ولی تو قوانین کشور های غربی از خانوما خیلی خوب حمایت میشه😏 # فرزندان خود را زیاد ببوسید زیرا برای شما در هر بوسیدن درجه ای است.(پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم) * امام صادق علیه السلام فرمود: کسی که فرزندش راببوسد، خداوند عزوجل برای او ثواب مینویسد و کسی که او(فرزندش) را شاد کند، خداوند در روز قیامت او را شاد خواهد کرد و کسی که قرآن به فرزندش بیاموزد، پدر و مادرش دعوت میشوند و دو حله(لباس نو و فاخر) بر آنان پوشیده میشود که از نور آنها، چهره های بهشتیان نورانی میگردد. * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله وسلم فرمود: لعنت خدا بر کسی که حیوان ها را مُثله نماید. (مثله کردن در کل یعنی بریدن و جداکردن اعضای بدن ... درمورد حیوانات مثلا کندن پای مورچه و بال مگس، یا بریدن گوش و دم چهارپایان) * در حدیثی مشابه از حضرت علی علیه السلام نقل شده است که: از پیامبر شنیدم که می فرمود مبادا موجود زنده ای را مُثله کنید، اگرچه سگ هار باشد * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمود: هر حیوانی - پرنده یا غیر پرنده - که به ناحق کشته شود در روز قیامت از قاتل خود شکایت خواهد کرد *
2738

راستی آیت الکرسی بخون وسط یشفع عنده حاجتت بگو

متوسل شو به خدا و حضرت زینب حضرت عباس امام حسین امام حسن حضرت علی وفاطمه

خیلی بزرگوارن

نذر شهید ابراهیم هادی سامانلو‌حججی نواب صفوی هرشهیدی میخوای تو نت سرچ کن قرآن وصلوات بخون

عزیزم گاهی اوقات نمیدونم چرا اینطوری میشه

چند تا مشکل با هم میان

سعی کن آروم باشی

صدقه هم بده

شبا قبل خواب سوره واقعه بخون برا رزق و روزی خیلی خوبه

❤💚 اسلام به ذات خود ندارد عیبی، هر عیب که هست از مسلمانی ماست💚❤
صدقه بده رفع بلا بشه ازتون... تو چه مدت این اتفاقات براتون افتاده؟

ی ماه کمتر ماشین ک دیروز تلوزیون امروز 

دو هفته پیش فهمیدم ی لوله دارم برا بارداری امروز شوهرم از کار در اوردن کیست دوشنبه فهمیدم 

برای فرزندی ک ندارم ..من بدون دیدن و داشتن تو روزها و شبها انتظار مادری کرده ام ..من با هر قرص . هردعا.هرامپول.و هر روزامید برایت لالایی خونده ام دلبندم . من مادری هستم که ندارمت ....مادری که دردهای بسیار و درمان های دردناک ب تن خوو داده ام برای ی لحضه اغوش تو.برای داشتنت..تو باشی همه دردها اسون میشود جان مادر ...دلنوشته من مادر برای فرزندی ک ندارمش
2706