2733
2739
حلیم فقط با نمک    

نی نی یار جونم کلا تصوراتمو بهم ریختی🤣

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی به خدا تعریف کنم از خنده غش میکنید مثلا یکی حامله میشد اون یکی میگفت من از تو بزرگترم اول نوبت ...

😁😁رئیستون باید اخراحشون کنه اینها میرسن اصلا کار کنن

دخترک له له کنان در حال رفتن به نانوایی بود .ادامسش رو تف کرد روی زمین .دم نانوایی دید اسکناسش نیست راه رفته را اینبار ارام برگشت روی زمین چشمش دنبال اسکناسش بود نزدیک ایستگاه اتوبوس اسکناس زیر پاشنه کفش خانمی بود ایستگاه شلوغ بود تا خواست جلو برود و به خانم بگوید پولم زیر پای شماس خانم سوار اتوبوس شد پول هم با کفش خانم رفت .اسکناس با ادامس به ته کفش خانم چسبیده بود 😐😐😐
2731
حلیم فقط با نمک    

جون شما میگی فقط بااااا نمک 😆😆😆🤣

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻
کتک با نمک میقولم🥲

لنتی🤣🤣🤣❤️❤️❤️

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
بعضیام ی قرص اورژانسی دستشونه پی حساب کتاب و استرس واسه باردار نشدن (سرم نیاد صلوااات) هی از این بپر ...

😆😆😆

دخترک له له کنان در حال رفتن به نانوایی بود .ادامسش رو تف کرد روی زمین .دم نانوایی دید اسکناسش نیست راه رفته را اینبار ارام برگشت روی زمین چشمش دنبال اسکناسش بود نزدیک ایستگاه اتوبوس اسکناس زیر پاشنه کفش خانمی بود ایستگاه شلوغ بود تا خواست جلو برود و به خانم بگوید پولم زیر پای شماس خانم سوار اتوبوس شد پول هم با کفش خانم رفت .اسکناس با ادامس به ته کفش خانم چسبیده بود 😐😐😐
2740
منم همینطوریم  ولی یه تاپیک میخوندم خیلیا متعجب بودن از اینکه بعضیا حلیم با نمک میخورن منم از ...

منم با شکر میخورم وقتی رفتیم یه شهر دیگه دیدم با نمک میخورن بسیار متعجب بودم

بعضیام ی قرص اورژانسی دستشونه پی حساب کتاب و استرس واسه باردار نشدن (سرم نیاد صلوااات) هی از این بپر ...

بی بی چک به دستها با یه لیوان یه بار مصرف از .... دستشون کجاش بریزم هاله دیدی؟

من خوم تو حسرت این موردم ولی خوب برا خنده گفتم

فقط اونجاش که یکی از آشناهارو میبینی😂😂😂

ارادتمند شما : کراش همه نی نی سایتیااا هستممم😎😂😌💕     کاربری تو دل برو ، جذاب و بی حاشیه 😏😂🥲سر دسته کمپین : #نه_به_حس_ششم ⚘شاید بهش اعتقاد داشته باشم ولی هیچ وقت توی نی نی سایت قبولش ندارم و هر کس که ادعا میکنه حس ششم داره فقط میخواد با روح و روان شما بازی کنه.......اینجام که شاید بتونم با حرفام به کسی کمک کنم و گرنه نی نی سایت هیچ سودی برام نداره😂💔 مشتاق شنیدن تجربیات و اتفاقات آموزنده🌻 

یه خانمی داره میگه خانما خانما ما ماهی ده کیلو مرغ میخوریم ۵ ۱کیلو گوساله ۵ ۱کیلو گوسفندی بعد یکی از اون ور داد میزنه خانما خانما شوهرم ماهی ده میلیون خرجی میده بنظرتون کم نیسسستتت؟یه عده هم دارن سر این دوتا گیس و گیس کشی میکنن گروهی هم در حال آه کشیدنن🤣🤣

2706