2733
2734
عنوان

احساستون موقع رقص دونفره عروسیو😍💙😍

| مشاهده متن کامل بحث + 5664 بازدید | 231 پست
اهنگاشو یادم نیست ولی اینقدر خسته شده بودم پاهام درد گرفته بود هی به فیلمبردار میگفتم بسه میگفت نه. ...

وای ارههه عروسا رو خیلی خسته میکنن،اکه ادم بتونه فرمالیته بگیره که نخاد روز غروسی درگیر عکس و فیلم باشه عالیه

عزیزدلم حق داری....الان زندگیت باهمسرت خوبه خداروشکر؟

ن زیاد، اونجوری ک بخوا  راضی باشم ن، همین دیروز دعوا کرد باهام، برگشت گف مامانت ع.. ن میخوره بیاد اینجا پاشو می‌شکنم، خودمو بزنه هم عب نداره ولی وقتی ب خانوادم حرف میزنه جیگرم آتیش میگیره از دیروز باز عصابم خراب شده

22 سالمه اما بر خلاف سن کمم خیلی ناراحتی و مشکلات داشتم و تو زندگیم فهمیدم اگه تو هر کاری اول خدارو در نظر بگیریم و اونو یادمون باشه حتی اگه پایان خوبیم نداشته باشه، آرامش خاطر داریم، تویی ک امضامو میخونی از خدا میخوام ب مراد دلت برسی واسه منم دعا کن💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا نبخشه مادرشوهرتو،زنیکه ی پیر خرفت

هیچ وقت ازش نمیگذرم دلم از دستشون سیاهه، دوساله پدرمو درآوردن عصابم خراب شد، فقط از خدا خواستم سر خواهرشوهرم بیاره تا آروم بگیرم

22 سالمه اما بر خلاف سن کمم خیلی ناراحتی و مشکلات داشتم و تو زندگیم فهمیدم اگه تو هر کاری اول خدارو در نظر بگیریم و اونو یادمون باشه حتی اگه پایان خوبیم نداشته باشه، آرامش خاطر داریم، تویی ک امضامو میخونی از خدا میخوام ب مراد دلت برسی واسه منم دعا کن💜
2728
عزیزم توکل بر خدا اگه عشقت هم دوست داره که چه بهتر و راحت تر  من یکیو خیلیی دوست دارم اما فقط ...

آره دوسم داره و چند ساله باهمیم 

ای جانم انشاالله بهش برسی و اونم بخوادت ❤️

همانا که خودمان باعث رنج یا خوشبختی هستیم❣️
ن زیاد، اونجوری ک بخوا  راضی باشم ن، همین دیروز دعوا کرد باهام، برگشت گف مامانت ع.. ن میخوره بی ...

حق داری عزیزم،واقعا توهین به خانواده خیلی سخته،الان چندساله باهاش زندگی میکنی به هر حال میدونی چی بیشتر روش تاثیر میذاره ببین صحبت و مذاکره موثره یا مقابله به مثل یا یه مدت تو لاک خودت بری و سرسنگین بشی باهاش یا چی که اون کار و کنی تا کم کم از سرش بیفته....البته مذاکره اگر درست انجام بشه بهترین کاره 

شرایط مشاوره رفتن نداری؟؟؟ هزینش برات سنگینه؟؟؟مسیر خونه تا مراکز مشاوره برات خیلی دوره؟؟؟دوست نداری حضوری با مشاور راجب مشکلت صحبت کنی؟؟؟ولی میتونی بصورت آنلاین با مشاور در تماس باشی میتونی با چت،ویس،تماس تلفنی با مشاور صحبت کنی!اونم نصف قیمت یعنی ۵۰٪تخفیف!!!😳😳😳😍😍😍تازه این همه ماجرا نیست میتونی تو ایام تعطیل و بصورت ۲۴ ساعته بامشاور ارتباط برقرار کنی😍😍😍😍حالا مشاوره شامل چیاست؟ حل اختلافات بین زوجین_فرزندپروری_همسرداری_جذب همسر دلخواه برای دختر خانومای گلمون/تازه مشاور حقوقی هم تو دسترس شماست در حوزه مسائل مربوط به خانواده مثل طلاق،مهریه،نفقه،حضانت،جهیزیه،نسب،ارث و‌...در خدمت شما هستم دوستای گلم،انواع دادخواست،درخواست،لایحه و اظهار نامه هم با ۵۰ درصد تخفیف در اسرع وقت براتون تنظیم میشه،آیدی من در روبیکا،ایتا،سروش،بله،گپ،آیگپ: moshavere_onlinee      در تلگرام هم آیدی:moshavere_onlineee
2738
کاری نداشت خووو با گوشه ی تپرت پاکش میکردی، ولی اهنگتم عالی بوده عروس جان

با چی پاک میکردم؟

ببخشید متوجه نشدم 

سال ۹۳ عروسیم بود

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
کاری نداشت خووو با گوشه ی تپرت پاکش میکردی، ولی اهنگتم عالی بوده عروس جان

همون سال ۹۳ تو عروسیم 

با اهنگ ترکی mahsun تنهایی رقصیدم 

اصلا قصدشون نداشتم 

یهو بهم گفتن برقص منم رقصیدم تو حنابندون 

دوباره روز عروسی خواهرشوهرم گفت برقص بیشتر مهمونامون دیشب نبودن بازم رقصیدم😂 

اونموقع خیلی شاخ بودم با این رقص مثلا 

تا مدتها هر جا مجلسی میشد میگفتن برقص 

من میگفتم نه نمیتونم ناراحت میشدن بخدا😂

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
حق داری عزیزم،واقعا توهین به خانواده خیلی سخته،الان چندساله باهاش زندگی میکنی به هر حال میدونی چی بی ...

شوهر من سر هر چیز کوچیکی عصبی میشه و فحاشی میکنه حتی کتک، من اصلا هیچی نمیگم، میترسم ی بلایی سرم بیاره میگم اون موقع عصبیه، با زبون خوشم ک بعدش باهاش حرف میزنم فقط میگه مقصر تویی، من ی چادر داشتم با پول خودم قبلا خریده بودم استفاده نمیکردم، چون یکی ب جز اون داشتم میپوشیدم دیگه اون نو بود ب کارم نمیومد فروختمش ب همسایمون یک ماه پیش، همون موقعم بهش گفتم ک فروختمش، حالا دیروز رفتم خیابون پولشو دادم پافر کردش دعوا ک چرا ب من نگفتی از اول ک فروختیش وقتی دادیش بهم گفتی چرا با پولش چادر نگرفتی سگ تو خونه بیارم از تو بهتره. عزیزدلم من شوهرم اصلا تربیت خانوادگی نداره همشون مثل همن کلا واسه اینکه اینو از سرشون باز کنن زن گرفتن واسش، سگ بازی میکنه کفتر بازی میکنه مشروب درست میکنه اصلا فرهنگ و شعور نداره

شوهر من سر هر چیز کوچیکی عصبی میشه و فحاشی میکنه حتی کتک، من اصلا هیچی نمیگم، میترسم ی بلایی سرم بیا ...

عزیزدلم اگه بچه نداری جداشو از این آدم 

شرایط مشاوره رفتن نداری؟؟؟ هزینش برات سنگینه؟؟؟مسیر خونه تا مراکز مشاوره برات خیلی دوره؟؟؟دوست نداری حضوری با مشاور راجب مشکلت صحبت کنی؟؟؟ولی میتونی بصورت آنلاین با مشاور در تماس باشی میتونی با چت،ویس،تماس تلفنی با مشاور صحبت کنی!اونم نصف قیمت یعنی ۵۰٪تخفیف!!!😳😳😳😍😍😍تازه این همه ماجرا نیست میتونی تو ایام تعطیل و بصورت ۲۴ ساعته بامشاور ارتباط برقرار کنی😍😍😍😍حالا مشاوره شامل چیاست؟ حل اختلافات بین زوجین_فرزندپروری_همسرداری_جذب همسر دلخواه برای دختر خانومای گلمون/تازه مشاور حقوقی هم تو دسترس شماست در حوزه مسائل مربوط به خانواده مثل طلاق،مهریه،نفقه،حضانت،جهیزیه،نسب،ارث و‌...در خدمت شما هستم دوستای گلم،انواع دادخواست،درخواست،لایحه و اظهار نامه هم با ۵۰ درصد تخفیف در اسرع وقت براتون تنظیم میشه،آیدی من در روبیکا،ایتا،سروش،بله،گپ،آیگپ: moshavere_onlinee      در تلگرام هم آیدی:moshavere_onlineee
عزیزدلم اگه بچه نداری جداشو از این آدم 

شرایط جدا شدن ندارم فداتشم

2706