2737
2739
عنوان

دعوای زن و شوهری

| مشاهده متن کامل بحث + 2410 بازدید | 65 پست
همه خانم ها خوب راهنمایت کردن ب شوهرت بگو از خر شیطون پیاده شو یا حرف نزن بچه کجا میزارم یا میزارم م ...

یعنی بچتو نمی دیدی منم بخاطر بچم رفتم دلم داشت از دوریش اتیش میگرفت ..نمیدونین من چقد با این مرد بحث کردم واقعا نمی گنجه اینجا بگم تو سری خور نیستم ک بگم باش هی کنار میام...ولی کلا کوتاه نمیاد اصلاااا میگه چطور خواهرت ۴ روز اونجاس ما نباشیم درصورتی که کار شوهر اون جوربه ک واقعا نمیشه کاریش کرد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با این اوصاف که، پول مهد ندیم، ماشین خرج برنداره، همسر شما فقط میگه تو کار کنی و تا میشه، خرجامون کم کنیم و رو خانواده ها حساب باز کرده که جمع کنه.

منتظر باش که چند سال دیگه که حسابی پول جمع کرد، شروع کنه به هرز پریدن.

حالا برو کار کن و جمع کن و پول مهد نده تا شوهرت بعدا رسما از خجالت دربیاد

یعنی بچتو نمی دیدی منم بخاطر بچم رفتم دلم داشت از دوریش اتیش میگرفت ..نمیدونین من چقد با این مرد بحث ...

همسر شما علاوه بر اینکه خودخواهه خسیس هم هست که همش تو فکر اینه کجا بیشتر بمونه تا خرجش کمتر بشه، کی چقدر مونده اون جا نمونه، من جای شما بودم نه خونه پدرم میرفتم نه خونه مادرشوهرم، تا یاد بگیره هیچ کس هیچ وظیفه ای در قبال کسی نداره، من جای شما حرص خوردم و حالم بد شد. شما که حقوق داری سعی کن اختیار حقوقت دست خودت باشه هر چی بیشتر کوتاه بیای بهتر نمیشه، بدتر میشه. خودت تنها برو مشاوره ببین باید چه طور رفتار کنی در برابر همسرت.

2742

بیچاره مادرت ...خودتون شاغلین بچه هاتون اونجان بخدا اونا بچه هاشون بزرگ کردن الان دیگه حوصله ندارن ...حتی اگر به زبون بیارن که نه من دوسدارم نگه دارم مطمنن بخاطر شما گفته که ناراحت نشین ...اینجوری که شما گفتی مادرت 3تا بچه نگه میداره ...دوما خواهر داشتن همینه یه مشکلات اینجوری داره .....‌‌‌‌‌‌‌من تک دخترم هروقت بخوام میرم خونه مادرم ‌‌‌‌‌.... اما مادرم گفت اگر یه خواهر دیگه داشتم نمیتونسیم آنقدر راحت برم بیام ...هرچی دیدم خواهر داشته سر این موضوعات مشکل داشته

تاپیک هات رو خوندم

اکثر مشکلاتت به خاطر سرکار رفتن و شاغل بودن هست

مطالب دکتر حبشی، بانوآرتمیس، دختر_گرانبها و roya_am را کتاب کردم. میتونین از تاپیک‌هایم به صورت رایگان دانلود کنید. برای زندگی مشترک، کتابی بهتر از کتاب زندگی دکتر حبشی نخوندم. برای هر زن و مردی واجب است این کتاب رو بخونه. این کتاب رو میتونین از سایت مجتمع فرهنگی شاهدان (سایت دکتر حبشی) تهیه کنید.