2737
2739
عنوان

من اسنترا مصرف میکنم وقتی استرسم شدید میشه دکتر

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 25 پست
برای چی واست نوشته؟ برای منم نوشت وبی ترسیدم بخورم چون نوشته بود  باعث کاهش میل جنسی میشه

من سابقه مصرف دارم ولی زیاد میشه بهم میریزم بعد ۳ هفته اوکی میشم ..ولی همین حالت ها اولش به شدت میترسدندم ..من برای استرس و وسواس فکری..کم کنه بهتر از اینه آدم استرس بکشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دارو دیگه ای بهتون نداد؟

چرا ...اسم یادم نیست..

سلااام...آره از نقطه چین خوشم میاد.‌‌..یا همون سه نقطه...چون کلا سه تا نقطه است ...ولی دنیا حرف هم داره...حالا...بگذریم...من ساج هستم...نه، تا حالا تاپیک هم نداشتم و نذاشتم...چند سال پیش اینجا بودم و خطم عوض شد دوباره جدیدا میام...دوست دارم اونایی رو که واقعیین ...مهربونن...از کامنتها میشه فهمید...زیاد نیستن..ولی هستن...خیلی ساله متاهلم و دو تا فرشته زمینی هم دارم....دوست دارم و خوشحال میشم بتونم اندازه تجربه خودم با یه کامنت کمکی باشم، همین. نه بحثی دارم، نه میگم فقط نظر،نظر منه،کامنتی هم میزارم نظرم رو برای استارتر دارم میگم. چون تاپیک زده واسه همین.شما خوشت نمیاد،مزاحم من نشو.بی احترامی نمیکنم،لطفا بی احترامی نکنین.ببینید یک اصلی وجود داره.ما مجبور نیستیم که از هم خوشمون بیاد،ولی مجبوریم به هم احترام بگذاریم.و واقعا برای استراحت و تفریح میام تو سایت..پس لطفا اوقات هم رو تلخ نکنیم.دوست دارم باهاتون دوست باشم.آرزوی ناب ترین و قشنگترین لحظه ها رو براتون دارم ☘️🥰💗.............و یک چیزی خواهرانه دوستانه میگم گوش بدین ضرر نداره...اندازه سنم که کم نیست...تجربه ام...بالا و پایینی های زندگیم....فهمیدم فقط مهربونی میمونه و بس...فهمیدم زندگی رو چقدررر میشه خوشگلتر دید...چقدر میشه ..یا حداقل سعی کرد تو لحظه زندگی کرد...مگه میدونی چند ساعت...چند سال... دیگه وقت داری این لحظه ها رو زندگی کنی؟؟ خب چرا نمیکنی؟ دوسش نداری؟ عوضش کن .تو میتونی.حیف نیست....نگو.....نگو دلت خوشه هاااا.....قضاوت نکن. ما هیچ کدوم نمیدونیم ماجراهای زندگی همو. مال من کتاب مجلد قطوریست......مثل خیلی ها....تجربه رو فقط باید زندگی کرد...لحظه به لحظه اش رو حس کرد....اونوقته که شاید ..جایی..به درد دل یکی گوش کردی و به درد خوردی...من دوست دارم...از ته دلم شاد میشم بتونم به درد بخورم و کمک باشم...🥰 و به قول حضرت مولانا....هر چیز که در جستن آنی .....آنی.
عزیزم سعی کن بذاری کنار با مشورت دکتر. این قرص برای بعضیا باعث بی قراری میشه تا اینکه آرومت کنه&nbs ...

نه من سابقه مصرف دارم بهم میسازه .ولی سرگیجه میگیرم میترسم 

2731
قبلا که ۱۰۰ میخوری با سرگیجه بیدار نمیشدی؟ کلا باید ببینی آسنترا چه تاثیراتی روت داشته اگه شبا سرگ ...

خوب یعنی میگی ب خاطر افزایش دوز هست سرگیجش؟چرا صبح پا میشم سرگیجه دارم ..الان سرگیجه شما خوب شده ؟چه حالتیه؟میگن بیشتر توهمیه سرگیجش

برای چی واست نوشته؟ برای منم نوشت وبی ترسیدم بخورم چون نوشته بود  باعث کاهش میل جنسی میشه

آره خیلیییی کمش می کنه

واسه من احساساتمم از بین میبرد.مثلا کسیو که عاشقانه دوسش داشتم دیگه دوس نداشتم وقتی این قرصو میخوردم😂😂

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨

استارتر آسنترا اضطرابو خیلی کم می کنه اصولا

اگه مال شما رو زیاد کرده حتما به دکترت بگو

کم خوابی هم طبیعیه اصلا کار این دارو همینه

منم وقتی میخوردم خوابم شده بود ۴ساعت تو روز،منی که حداقل ۱۲ ساعتو میخوابیدم

سرگیجه هم طبیعیه

ولی شاید دوز داروت خیلی بالا رفته که اینجوری شدی

من ۵۰ شو میخوردم رو ابرا بودم همش😂😂

2738
استارتر آسنترا اضطرابو خیلی کم می کنه اصولا اگه مال شما رو زیاد کرده حتما به دکترت بگو کم خوابی هم ...

۱۰ روزقبلش ۱۰۰ میخوردم.من فقظ از سرگیجه میترسم اگه طبیعیه که هیچی .. و همش میترسم تشنج کنم😆البته تجربه زیاد کردن دارو آسنترا رو دارم میدونم اولش بهم میریزه بدن ولی باز سری بعد میترسم .سرگیجه هاش به چه صورته؟

سرگيجه جزو علائمشه؟شما نداری؟

داشتم اوایل..دیگه نه

سلااام...آره از نقطه چین خوشم میاد.‌‌..یا همون سه نقطه...چون کلا سه تا نقطه است ...ولی دنیا حرف هم داره...حالا...بگذریم...من ساج هستم...نه، تا حالا تاپیک هم نداشتم و نذاشتم...چند سال پیش اینجا بودم و خطم عوض شد دوباره جدیدا میام...دوست دارم اونایی رو که واقعیین ...مهربونن...از کامنتها میشه فهمید...زیاد نیستن..ولی هستن...خیلی ساله متاهلم و دو تا فرشته زمینی هم دارم....دوست دارم و خوشحال میشم بتونم اندازه تجربه خودم با یه کامنت کمکی باشم، همین. نه بحثی دارم، نه میگم فقط نظر،نظر منه،کامنتی هم میزارم نظرم رو برای استارتر دارم میگم. چون تاپیک زده واسه همین.شما خوشت نمیاد،مزاحم من نشو.بی احترامی نمیکنم،لطفا بی احترامی نکنین.ببینید یک اصلی وجود داره.ما مجبور نیستیم که از هم خوشمون بیاد،ولی مجبوریم به هم احترام بگذاریم.و واقعا برای استراحت و تفریح میام تو سایت..پس لطفا اوقات هم رو تلخ نکنیم.دوست دارم باهاتون دوست باشم.آرزوی ناب ترین و قشنگترین لحظه ها رو براتون دارم ☘️🥰💗.............و یک چیزی خواهرانه دوستانه میگم گوش بدین ضرر نداره...اندازه سنم که کم نیست...تجربه ام...بالا و پایینی های زندگیم....فهمیدم فقط مهربونی میمونه و بس...فهمیدم زندگی رو چقدررر میشه خوشگلتر دید...چقدر میشه ..یا حداقل سعی کرد تو لحظه زندگی کرد...مگه میدونی چند ساعت...چند سال... دیگه وقت داری این لحظه ها رو زندگی کنی؟؟ خب چرا نمیکنی؟ دوسش نداری؟ عوضش کن .تو میتونی.حیف نیست....نگو.....نگو دلت خوشه هاااا.....قضاوت نکن. ما هیچ کدوم نمیدونیم ماجراهای زندگی همو. مال من کتاب مجلد قطوریست......مثل خیلی ها....تجربه رو فقط باید زندگی کرد...لحظه به لحظه اش رو حس کرد....اونوقته که شاید ..جایی..به درد دل یکی گوش کردی و به درد خوردی...من دوست دارم...از ته دلم شاد میشم بتونم به درد بخورم و کمک باشم...🥰 و به قول حضرت مولانا....هر چیز که در جستن آنی .....آنی.
۱۰ روزقبلش ۱۰۰ میخوردم.من فقظ از سرگیجه میترسم اگه طبیعیه که هیچی .. و همش میترسم تشنج کنم😆البته تج ...

من یه حالتی داشتم که وقتی از جام بلند میشدم در حد چن لحظه سرگیجه داشتم و تموم میشد