2733
2739
ولس عشق من اینجوری نبود... من بد کردم من😭😭😭😭سخته خودتو مقصر بدونی

من همين الانم ميگم مقصر بودم كاش بخشيده بودمش و جدا نميشدم 

ما زنا هميشه خودمونو مقصر ميدونيم 

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭
به پدرت بگو من پشیمونم میخوام برگردم

هی هی.... همه گوشاشون رو گرفتن نمیشنون چی میخوام.... نمیبینن دارم جون میدم پای یه اشتباه... دلاشون سنگ شده 😭

نفس مامان کجایی اخه چقد منتظرت بمونم😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا شوهر من اعتیاد داره بد اخلاقه یه مدت دست بزن داشت

سست تو کارش خرجی نمیده پولم که نداره درآمدش ماهی پنج پنجونیم

خیلی ایرادای دیگه داره ولی باز جرعت ندارم جدا بشم

آفرودیت هستم🧜🏻‍♀️
من همين الانم ميگم مقصر بودم كاش بخشيده بودمش و جدا نميشدم  ما زنا هميشه خودمونو مقصر ميدون ...

دیگه جون ادامه دادن ندارم.... تا کی قراره این بشه حالمون

2728
هی هی.... همه گوشاشون رو گرفتن نمیشنون چی میخوام.... نمیبینن دارم جون میدم پای یه اشتباه... دلاشون س ...

بازم خودت میدونی ولی بحث یه عمر زندگیه نه بچه بازی

آفرودیت هستم🧜🏻‍♀️
من چهارماهه نه بهم زنگ زد نه پیام داد.... نمیدونم این چه دردیه خدایا.... گفته میخوام ببینمش ولی زنگ ...

عزیزم الان تاپیکای قبلیتو خوندم تو خیلی اوضاعت از منی ک نمیدونم اصلا بهش میرسم یا نه،بهتره.تو شوهرته دوسش داری اونم دوست داره خودتم میدونی دعواتون سر چیز بیخود بوده خب چرا برنمیگردی چرا داری اینکارو با خودت و اون میکنی؟مگه زندگی بچه بازیه ک سر یچیز بیخود قهرکردی رفتی و میخوای جداشی؟اگه خودت از ته دلت بخوای برگردی خانوادت هیچکاری نمیتونند بکنند.بهش زنگ بزن یا پیام بده باهاش قرار بذار باهم حرف بزنید و برگرد.نذار بیشتره این پیش بره و کار ب جاهای باریک کشیده بشه بعدش دیگه پشیمونی فایده نداره دست بجنبون تا دیرتر نشده و تلاش کن.

یک عدد دانشجوی ارشد روانشناسی هستم و خیلی خوشحال میشم وقتی میتونم تو یه سری مسائل و مشکلات کمکتون کنم و بهتون مشاوره بدم🥰ولی متاسفانه واسه زندگی خودم نمیتونم روانشناس خوبی باشم و به کمک و راهنمایی‌های بقیه نیاز دارم😔چندوقتیه خیلی حالم بده اصلا نمیدونم یهو چیشد که اینجوری شد فقط میدونم دیگه نمیتونم از ته دلم شاد باشم و بخندم…تو بدترین دوران زندگیم گیر افتادم و تو اوج جوونیم دارم پیر میشم…لطفا واسه رو به راه شدن زندگیم برام صلوات بفرستید و دعام کنید دوستان😭🙏
بخدا شوهر من اعتیاد داره بد اخلاقه یه مدت دست بزن داشت سست تو کارش خرجی نمیده پولم که نداره درآمدش ...

اینارو میشنوم از خودم متنفر میشم... دلم میخواد اتیش بزنم خودمو که هم اونو نابود کردم هم زندگیمو.... خدایا بسه نمیکشم

اینارو میشنوم از خودم متنفر میشم... دلم میخواد اتیش بزنم خودمو که هم اونو نابود کردم هم زندگیمو.... ...

اینارو میگم ب خودت بیای و بیشتر از این گند نزنی به زندگیت دختر

آفرودیت هستم🧜🏻‍♀️
2740
دیگه جون ادامه دادن ندارم.... تا کی قراره این بشه حالمون

نميدونم والا از من ١سال و دو ماهي ميشه 

همين امشب داشتم گريه مبكردم اون رفته خارج عشق و حال عكسشو ديدم زار زدم از بخت و اقبالم

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭
عزیزم الان تاپیکای قبلیتو خوندم تو خیلی اوضاعت از منی ک نمیدونم اصلا بهش میرسم یا نه،بهتره.تو شوهرته ...

فقط این قانون لعنتی تا اخر این ماه صبر کنه تا برم ببینمش.... دورم ازش کیلومترها دورم ازش.... منو اوردن یه شهر دیگه که نبینمش.... هشت ماهه ندیدمش.... دادگاه تزاشتن برم که نبینمش.... دارم میمیرم دیگه..... ولی تا اهر این ماه خودمو باید برسونم وگرنه تا اخر عمر حسرتشو میکشم

اینارو میگم ب خودت بیای و بیشتر از این گند نزنی به زندگیت دختر

میخوام برگردم با تمام جونم ولی نمیزارن... نمیدونی چه خرفا میزنن... نمیتونی چقد سخته پدر مادرم یه طرفه عشقم یه طرف... طرف هرکدوم برم اون یکی له میشه.... کاش فقط بمیرم همین

یا پدرت برو مشاوره بگیر

میدونی میگن تو داری با احساسات تصمیم میگیری... با عقل جلو نمیری.... اون میخواد بیچارت کنه😭 من چه طور به این دل حالی کنم که باید قیدشو بزنی... هرشبم همینه.... خواب ندارم... تا خود صب زار میزنم. بقیه هم فقط میگن خاک برسرت اون لیاقت نداره..... داره... اونی که بی لیاقته منم من

فقط این قانون لعنتی تا اخر این ماه صبر کنه تا برم ببینمش.... دورم ازش کیلومترها دورم ازش.... منو اور ...

وای اصن خیلی نگران وناراحتت شدم و حالم بدتر شد.من همیشه ب اوناییکه عاشقند میگم توروخدا واسه عشقتون تلاش کنید غرور و این چیزارو بذارید کنار تا پای جون واسش تلاش کنید ک اگه آخرشم نشد حداقل شرمنده دلتون نشید.بااینکه جوابمو نمیده ولی روزی صدتا زنگ  میزنم و پیام میدم دارم تا پای مرگ تلاش میکنم شاید اگه برگرده و بهش برسم بدبخت بشم ولی میدونم اگه بهش نرسم بدبخت تر میشم پس بخاطر خودم و زندگی خودمم ک شده باید تلاش کنم.

توام تلاش کن تا پای جون تلاش کن نقشه بکش مثلا صحنه سازی کن ک یعنی خودکشی میخواستی بکنی یا هرچیز دیگه‌ای ک خانوادت راضی بشند اگه‌ام نشدند یجوری فرارکن برو پیشش.بخاطر خودت بخاطر زندگیت و آیندت تلاش کن😔😭

یک عدد دانشجوی ارشد روانشناسی هستم و خیلی خوشحال میشم وقتی میتونم تو یه سری مسائل و مشکلات کمکتون کنم و بهتون مشاوره بدم🥰ولی متاسفانه واسه زندگی خودم نمیتونم روانشناس خوبی باشم و به کمک و راهنمایی‌های بقیه نیاز دارم😔چندوقتیه خیلی حالم بده اصلا نمیدونم یهو چیشد که اینجوری شد فقط میدونم دیگه نمیتونم از ته دلم شاد باشم و بخندم…تو بدترین دوران زندگیم گیر افتادم و تو اوج جوونیم دارم پیر میشم…لطفا واسه رو به راه شدن زندگیم برام صلوات بفرستید و دعام کنید دوستان😭🙏
2706