2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من فقط از این ناراحتم که فکر کرده من آرزوی مرگ کسی کردم و حتی گفت اسم امام حسین رو کاربریته نفرین می ...

ببین قشنگ نمیدونم چرا ناراحت شدی چون دلت نازکه یا اون خانمه زیاده روی کرده 

میدونی نی نی سایت اینجوریه که کسی کسی رو نمیشناسه اینکه تو جامعه بیرون عصبیه و میاد تو گوشی خودش رو خالی میکنه پس ناراحت نشو 

همه عمر برندارم سر از این خمار مستیکه هنوز من نبودم که تو در دلم نشستیتو نه مثل آفتابی که حضور و غیبت افتددگران روند و آیند و تو همچنان که هستیچه حکایت از فراقت که نداشتم ولیکنتو چو روی باز کردی دَرِ ماجرا ببستی
نوشته بود الان کل ایران خوشحالن،منم از همین حرفش ناراحت شدم و گفتم جبران کنیم که دیگه این بحثها پیش ...

دیگ پس  خودش شروع کرده.. بنظرم تو هم برات مهم نباشه خدا خودش از دلت خبر داره کافیه 😊

اللهم عجل لولیک الفرج 💚
ببین قشنگ نمیدونم چرا ناراحت شدی چون دلت نازکه یا اون خانمه زیاده روی کرده  میدونی نی نی سایت ...

آفرین دقیقا منم تا همین الان داشتم با دوتا بیشعور بحث میکردم

خدا❤️
2740
ببین قشنگ نمیدونم چرا ناراحت شدی چون دلت نازکه یا اون خانمه زیاده روی کرده  میدونی نی نی سایت ...

نه عزیزم اصلا دلم نازک نیست .دلیل ناراحتیم اول بخاطر اینه که با اسم امام حسین باعث ناراحتی کسی شدم دوم اینکه اون خانم برداشت اشتباهی کرد و توضیحمو قبول نکرد و فکر کرد من نفرین کردم

آفرین دقیقا منم تا همین الان داشتم با دوتا بیشعور بحث میکردم

من تا نی بینم بحث میشه زود تاپیک و ترک میکنم مگه چال میدونه فحش میدن به همدیگه آخه

همه عمر برندارم سر از این خمار مستیکه هنوز من نبودم که تو در دلم نشستیتو نه مثل آفتابی که حضور و غیبت افتددگران روند و آیند و تو همچنان که هستیچه حکایت از فراقت که نداشتم ولیکنتو چو روی باز کردی دَرِ ماجرا ببستی
من تا نی بینم بحث میشه زود تاپیک و ترک میکنم مگه چال میدونه فحش میدن به همدیگه آخه

ببین اخه واقعا بعضیا آدمو اعصبی میکنم الانم مردم ناراحتن میان تو گوشی یکم حالشون خوب شه بدتر داغون میشن

خدا❤️
2706