2733
2734
چرا عزیزم

تاپیک درمورد برد و باخت بود.منم منظوری نداشتم واقعا.گفتم اونایی که از باخت خوشحالن ان شاالله تو عزاشون جبران کنیم .بخدا منظورم از این حرف همون برد و باخت بود که یه جا از موفقیت ایران ناراحت شدن ما جبران کنیم .اما یه نفر بد برداشت کرد و فکر دیگه ای کرد   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دارم تخم مرغ میپزم با سبزی بخورم 

همه عمر برندارم سر از این خمار مستیکه هنوز من نبودم که تو در دلم نشستیتو نه مثل آفتابی که حضور و غیبت افتددگران روند و آیند و تو همچنان که هستیچه حکایت از فراقت که نداشتم ولیکنتو چو روی باز کردی دَرِ ماجرا ببستی
2731
تاپیک درمورد برد و باخت بود.منم منظوری نداشتم واقعا.گفتم اونایی که از باخت خوشحالن ان شاالله تو عزاش ...

عزیزم فوتبال برد و باخت دارع یکی خوشحال میشه یکی ناراحت اصلا خودتو درگیره این مسائل نکن حرفتم درست نبوده اما دیگه شده عب نداره خدا گزشت میکنه همینکه عذاب وجدان گرفتی یعنی تو یه انسان پاک و مهربونی

خدا❤️
2738
عزیزم فوتبال برد و باخت دارع یکی خوشحال میشه یکی ناراحت اصلا خودتو درگیره این مسائل نکن حرفتم درست ن ...

من اصلا اون منظوری که اون خانم برداشت کرد واقعا نداشتم حتی به ذهنمم نمی‌رسید که این خانم همچین برداشتی کنه از حرفم.خیلی اعصابم خورد شده 

من عاشقم  بخاطر همین خوابم نمیبره😂

خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین      ❤❤❤

تازه بیدار شدم دیگ نمیخوابم چیزی تا نماز نیست

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2706