2733
2734
عنوان

واقعا ینی چی.؟؟

233 بازدید | 14 پست

من تاپیک زدم کسایی ک داشتانمو خوندن تاپیک قبلیامو بیان عکسمو با رلم بزارن بعد نی نی تار تاپیکمو ترکوند ینی چی واقعا.؟؟چ ایرادی داشت.؟؟عکسمم ک مشکلی نداشت تازه پاک کرده بودم😐چقد مسخره شده سایت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگفتی نامزد رل غدغنه

واییییی تورو خداااااااااا این چ مسخره بازیه😐دارم منفجر میشم ینی چی رل خوب همون نامزده دیگ قبل ازدواج ی اشنایی هس ک رلههههه رل انقد ینی عقب مونده شدیم ما خاهر😐خدایا منو بردار

2728
واییییی تورو خداااااااااا این چ مسخره بازیه😐دارم منفجر میشم ینی چی رل خوب همون نامزده دیگ قبل ازدوا ...

الان بذار خا

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤
واییییی تورو خداااااااااا این چ مسخره بازیه😐دارم منفجر میشم ینی چی رل خوب همون نامزده دیگ قبل ازدوا ...

خیلی چیزا تو سایت ممنوعس 

حرفی نزنم الان لغو کاربری میشم  

2738
 خیلی چیزا تو سایت ممنوعس  حرفی نزنم الان لغو کاربری میشم    

تورو قران مارو ماش جا پیشرفت داریم پسرفت میکنیم:/شدیم سوژه خنده جهان بعد تاپیک رلو میترکونع چون بد اموزی داره🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂

عشقم اینجا رابطه ی دوستی جیزه  فقط و فقط نامزد عقدی یا خواستگار سنتی مجازه

مسخرس مسخره:/قبل ازدواج رله ک بعد میشه نامزد الان ازدواج سنتی۴۰درصدم نیس بقران😐کل خاندان ما رل بودن رل😂😂😂😂😂😂بعد شدن نامزد رل بد اموزی داره:/

مسخرس مسخره:/قبل ازدواج رله ک بعد میشه نامزد الان ازدواج سنتی۴۰درصدم نیس بقران😐کل خاندان ما رل بودن ...

والا منم کل آشناهام اینجوری بودن اما ۸۰ درصد سایت شوهراشونو اصلا قبل ازدواج ندیدن 🤣

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
والا منم کل آشناهام اینجوری بودن اما ۸۰ درصد سایت شوهراشونو اصلا قبل ازدواج ندیدن 🤣

اینا حتما ایران نیستنا وگرنه این رلای تو خیابون ماییم فقط.؟😐بقزان دوستای من هرجپر شده پدر مادر میپیچوندن برن پیش رلشون😐تهشم ب خانوادشون گفتن اشنا معرفی کرده😂😂😂😂اینام از همون رفیقای منن

اینا حتما ایران نیستنا وگرنه این رلای تو خیابون ماییم فقط.؟😐بقزان دوستای من هرجپر شده پدر مادر میپی ...

🤣🤣🤣

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
نی نی یار میاد میخوره مارو ندیدی ترکوند:/

پناه بر خدا، بیخیال پس ؛)

انگشت در حلق کردم و تمام خرافاتی را که به نام اعتقادات به خوردم داده بودند بالا اوردم، چیزی در من زنده شد به نام "انسانیت"... 
2706