2737
2734
عنوان

کی حاضره با همچین مردی زندگی کنه؟

750 بازدید | 37 پست

بین زنو شوهرا همیشه دعوا هست ناسازگاری هست خلاصه همه چی هست اما آیا کسی حاضره با همچین انتظاراتی که شوهر من از من داره هرکسی جای من باشه کنار میاد آیا؟

شوهر من میگه زن من باید تو سری خور باشه، از شوهر فحش بشنوه اما نه ناراحت بشه نه جواب بده، کتک بخوره و سکوت کنه، میگه زنا دوس دارم تحقیر بشن!! آخه کدوم آدمی تحقیر دوس داره؟ به خانواده زنش بی احترامی کنه و زنش باید برعکس احترام خانواده شوهر رو نگه داره!!! جلو بقیه زنشو ضایع کنه و فحش بده بهش اما زنش سکوت کنه هیچی نگه، همه کارای خونه و بچه داری همه زجر زحمات حتما گردن زنش باشه و حتی تو شرایط سخت هم حتما حتما غذا سر وقت حاضر باشه حتی با وجود نوزادی که شبا نمیزاره مادرش بخوابه میگه باید پاشی برا من صبحانه حاضر کنی!!! به شدت طرفدار خانوادش باشه که خیلی بی منطق هستن و حرفا و توصیه هاشون همه از سر بی عقلی و بد جنسی باشه و هیچوقت هم کوتاه نمیاد!! برا خودش همیشه بهترین خرید هارو می‌کنه و دستش به کم نمیره زود زود کفش و لباس و عطر همه چی می‌خره اما ب زنش که میرسه بدهی داره! پول نمی‌ده ب زنش اگر هم بده زیر یک میلیون و کلی هم باید زنش رو دعوا و سرزنش کنه و منت بزاره برا پولی که داده زنش بره دکتر!!! این در حالیه که آدم خسیسی نیست و فقط برا زنش اینجوریه، اصلا با زنش صمیمی نمیشه همه چی ازش پنهان می‌کنه بیشتر با خانوادش اوکیه سند و پول و هرچی که داره میده دست خانوادش براش نگه دارن، خانوادش هر بلایی سر خودش یا زنش بیارن زنش باید سکوت کنه هیچی نگه از حقش دفاع نمیکنه جلو خانوادش، و فقط بهشون اجازه دخالت میده و معتقده مردی که زنش رو دوس داشته و اولویت اولش باشه و پشت زنش باشه اون مرد بی غیرت و بی عرضس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

یعنی اگه مامانم نی نی سایت داشت مطمئن میشدم خودشه😔

چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ...زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ...بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم❤
2706