2737
2734
عنوان

کرم خوب معرفی کنید برای صورت

89 بازدید | 10 پست

من هر ضد افتابی میزنم به صورتم جوش میزنم حتی زیرشم پرایمر میزنم بعدشم کامل پاکش میکنم ولی بازم جوش میزنم ولی تا قطعش میکنم دیگه نمیزنم بیشترم بخاطر رنگش میزنم بعد بخاطر افتاب خدایا چیکار کنم خسته شدم😐

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.

پماد های مشابه ضد آفتاب بزن 

[کائنات مالِ خارجی هاس....ما اینجا فقط گائنات داریم]       مامان آرمی  🌱💜 مامان دوتا کوچولوی خوشگل (رامش،راد)  بدون هیچگونه تعصب و گاردی از سلیقه م حمایت میکنم و به تو و سلیقه ت همیشه احترام میزارم .یک لحظه چشماتو ببند، ببین چه نور هایی در جهان هست که میتونی قبل از مرگ ببینی :)   عاشق طبیعت و موزیکم بابت همه چیز شکرگزارم و معتقدم هیچ چیزی ارزشش با آرامش برابری نمیکنه . برات آرزو میکنم : همیشه شاد باشی و از رحمت خداوندت ناامید نشی (آروم باش همه چیز درست میشه دوست نازنینم:)❤️‍🩹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پماد های مشابه ضد آفتاب بزن 

مث چی

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.
ضدآفتاب بدون روغن استفاده می‌کنی دیگه ؟ 

اره 

درماتیپیک مخصوص پوست چرب بگیر

ولی پوستم چرب نیس

مث چی

زینک اکسید 

[کائنات مالِ خارجی هاس....ما اینجا فقط گائنات داریم]       مامان آرمی  🌱💜 مامان دوتا کوچولوی خوشگل (رامش،راد)  بدون هیچگونه تعصب و گاردی از سلیقه م حمایت میکنم و به تو و سلیقه ت همیشه احترام میزارم .یک لحظه چشماتو ببند، ببین چه نور هایی در جهان هست که میتونی قبل از مرگ ببینی :)   عاشق طبیعت و موزیکم بابت همه چیز شکرگزارم و معتقدم هیچ چیزی ارزشش با آرامش برابری نمیکنه . برات آرزو میکنم : همیشه شاد باشی و از رحمت خداوندت ناامید نشی (آروم باش همه چیز درست میشه دوست نازنینم:)❤️‍🩹
2738
مگه نمیگی جوش میزنی؟ باید مخصوس پوست جوشدار بگیری بدون روغنه 

عزیزم خریدمش ولی رو صورتم حالت پوست پوسته ای میشه