2733
2734
عنوان

آقایون میشه بیاید ببینیم منظور شوهرم چی بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 1490 بازدید | 116 پست
ببین اول خودت باید رو خودت کار کنی.الان خدایی با بچه ی دو ماهه چه جور مثل قبل باشی!!  اول سعی ...

اگه میخاسته جلب توجه کنه که بدجوری گند زده 

اومد کنارم دراز کشیده ولی رغبت ندارم برم بغلش کنم. گوشیو دستم گرفتم اومدم نی نی سایت 😑😑😑😑😑

ترکیب انگور با گوجه فرنگی 
اگه میخاسته جلب توجه کنه که بدجوری گند زده  اومد کنارم دراز کشیده ولی رغبت ندارم برم بغلش کنم. ...

😂😂

مردا بلد نیستن چه جور جلب توجه کنن خب!! مثل زنا نمی تونن با ناز حرف بزنن یا لباس شیک بپوشن.مجبورن چیزی رو بگن که نباید می گفتن.

حالا فعلا از دستش دل خوری دو سه روز دیگه آروم میشی و باهاش حرف بزن بگو چون تازه بچه دار شدیم مسئولیتای من سنگین تر شده و توام باید کمک کنی تا منم بتونم به وضعیت خودم و خونه رسیدگی کنم....

هر چی بیش تر می گذره،بیش تر به این شعر می رسم که می گه:غرض رنجیدن ما بود از دنیا که حاصل شد....  //خدا گر پرده بردارد ز روی کارِ آدم ها....چه شادی ها خورد بر هم....چا بازی ها شود رسوا....یکی خندد ز آبادی....یکی گرید ز بر بادی....یکی از جان کند شادی....یکی از دل کند غوغا....چه کاذب ها شود صادق....چه صادق ها شود کاذب....چه عابد ها شود فاسق....چه فاسق ها شود عابد....چه زشتی ها شود رنگین....چه تلخی ها شود شیرین....چه بالا ها رود پایین....عجب صبری خدا دارد که پرده بر نمی دارد!! //سر بر شانه ی خدا بگذار،تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت،به رقص درآیی،قصه ی عشق،انسان بودن ما ست!!//

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂 مردا بلد نیستن چه جور جلب توجه کنن خب!! مثل زنا نمی تونن با ناز حرف بزنن یا لباس شیک بپوشن.مجب ...

راست میگی والا همون فردا میبرم خرید که دلم آروم بگیره. 

ولی اخه منم زشت نیستم که. درسته هنوز به لاغری قبل بارداریم نشدم ولی شکمم صاف شده. یدونه ترک پوستی برنداشتم. سینه هامم گنده و آویزون نشد. بابا ازش ده سال کوچک ترم. اینا همش به درک ما خیرسرمون کلی مصیبت کشیدیم تا به هم رسیدیم. الان نشسته فکر میکنه به بیست سال پیش که دخترا سرش دعوا داشتن. 

خو اینجوری بدتر ازش زده میشم که فکر می کنم هنوز به فکر اونا هس

همسر من یکبار یه چیزی گفت 

فهمیدم بقیه آدم ها از زیبایی اش تعریف میکنند 

منم با اینکه خوشم نمیاد از زیبایی مردها بگم از تون موقع از زیبایی اش یکم تعریف میکنم

2731
ببخشیدا اینو میگم ولی دیدم نسبت به مردا عوض شده به هیچکس اعتماد ندارم

خب مثلا دو سال پیش یکی از همکارای خانمم شماره منو گیر آورده بود و هر روز پیامک و تلفن که چرا محل نمیزاری و من ازت خوشم اومده...خلاصه بگم دستش رو شد چون خودم به خانمم گفتم...باید بگم چون اون خانم خیانت کار و .....بوده خدانکرده همه زنا اینجورین! نه....این پنج تا انگشت مث هم نیستن کاربر گرامی...همه رو به چشم نگاه نکنین...

🚨آقا هستم...سامان مهرزادی🚨                          سلام آرشام عزیزم از آسمونا چه خبر!                     مهمانی خدا تمام نشد برگردی!😢😢
راست میگی والا همون فردا میبرم خرید که دلم آروم بگیره.  ولی اخه منم زشت نیستم که. درسته هنوز ب ...

تو ایرادی نداری.اون بلد نیست چه جوری دلت رو به دست بیاره.اومده مثلا درستش کنه بد تر خرابش کرده.

هر چی بیش تر می گذره،بیش تر به این شعر می رسم که می گه:غرض رنجیدن ما بود از دنیا که حاصل شد....  //خدا گر پرده بردارد ز روی کارِ آدم ها....چه شادی ها خورد بر هم....چا بازی ها شود رسوا....یکی خندد ز آبادی....یکی گرید ز بر بادی....یکی از جان کند شادی....یکی از دل کند غوغا....چه کاذب ها شود صادق....چه صادق ها شود کاذب....چه عابد ها شود فاسق....چه فاسق ها شود عابد....چه زشتی ها شود رنگین....چه تلخی ها شود شیرین....چه بالا ها رود پایین....عجب صبری خدا دارد که پرده بر نمی دارد!! //سر بر شانه ی خدا بگذار،تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت،به رقص درآیی،قصه ی عشق،انسان بودن ما ست!!//
2738
بابا خاسته بگه مثلا من اینم...منو دست کم نگیر😂  مگه بی محبتی بش میکنی؟؟  راستی خودت ...

نمیدونم والا اگه یاد عاشقای قدیمش افتاده لابد بی محلی میکنم دیگه 😂😂😂😂

28سالمه گلم

همسر من یکبار یه چیزی گفت  فهمیدم بقیه آدم ها از زیبایی اش تعریف میکنند  منم با اینکه خو ...

صدبار تعریف کردم ازش، گفتم چشمات قشنگه رنگ پوستت رو دوست دارم فلان

فقط تا حالا بخاطرش کتک کاری نکردم😑😐همینم مونده بود لات بشم دیگه