2733
2739
عنوان

آقایون میشه بیاید ببینیم منظور شوهرم چی بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 1490 بازدید | 116 پست
اتفاقا چون تورو سطح بالاتر از خودش میبینه این حرف و زده. که ینی فک نکن منم کم کسی ام😂😂😂😂

مطمئنی

دوماه پیش زایمان کردم هنوز هیکل و قیافم درست نشده 

ترکیب انگور با گوجه فرنگی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خو اینجوری بدتر ازش زده میشم که فکر می کنم هنوز به فکر اونا هس

خب آخه عزیزم به فکر اونا بود باید اونارو میگرفت نه شما رو

به خودت برس تا احساس بهتری نسبت به خودت داشته باشی 

امشب قبل از اینکه بخوابی به این فکر کن که خُدایی که جنسش از نوره امکان نداره بتونه ببینه وسطِ دلِ سیاهی غرق شدی و دستتو نگیره،کافیه از تهِ دل ازش بخوای و بگی میخوام فردا روز بهتری واسم بسازی،مطمئن باش کسی بهتر از اون نمیتونه واست بسازه🌻🌸خدا بسازه قشنگ‌ تره…🤍
2731
نه بابا سطح پایین نمیدونه تورو فقط خواسته بگه سرم دعوا بوده انقدر خاطرخواه داشتم نمیدونه دخترا یه وق ...

همسر من الان خب نزدیک چهل سالش هس ولی بیست ساله و اینا که بوده خیلی جذاب بوده. 

فکر کردم لابد سر و تیپ و قیافه ی دختردایی و دخترعموش رو بالاتر از من میدونه که گفته اونا سرش دعوا کردن 

هیچ آشتی کردیم به غلط کردن افتاد رفتم خونه بابام با التماس اومد دنبالم گفت دیگه تکرار نمیشه منم یه ف ...

شمام متاسفانه چوب دوسر سوخته شدین...به خاطر رضای خدا و دل اون بچه هاتون این بار هم گذشت کردین...ولی خیلی مواظب باشین...

🚨آقا هستم...سامان مهرزادی🚨                          سلام آرشام عزیزم از آسمونا چه خبر!                     مهمانی خدا تمام نشد برگردی!😢😢
2740
یع چیزی بهت بگم مردا عاشق زنای با اعتماد به نفسن مثبت بین باش همیشه 

میدونم. منم اعتماد به نفسم همیشه بالا بود تا این بارداری سخت و زایمان وحشتناک عین شهاب سنگ خورد وسط زندگیم. نابود شدم. 

[QUOTE=261492006]شمام متاسفانه چوب دوسر سوخته شدین...به خاطر رضای خدا و دل اون بچه هاتون این بار هم گذشت کردین...ولی ...[/QUOTEوالا از وقتی که برگشتم خیلی فرق کرده اخلاقش گوشیشم همش تو خونه اینور اونوره همش قربون صدقه میره میگه اشتباه کردم نادونی کردم 

الان نه ولی قبلا داشتم . اینجا منظورم عکس پروفایلم بود 

اها الان عکس رو خوب دیدم چرا فک کردم گربه سفیده پتو هست؟چشمامو دارم از دست میدم لنتی🤣🤣🤣

☠من اگه کسیو حذفـ کردم،دوباره تکرارشـ نمیکنم..
[QUOTE=261492006]شمام متاسفانه چوب دوسر سوخته شدین...به خاطر رضای خدا و دل اون بچه هاتون این بار هم ...

خدا کنه تلنگری شده باشه به اون کارایی که کرده...امیدوارم توبه شو نشکنه...

🚨آقا هستم...سامان مهرزادی🚨                          سلام آرشام عزیزم از آسمونا چه خبر!                     مهمانی خدا تمام نشد برگردی!😢😢
2706