2737
2739
عنوان

کسی هست راجب سینوزیت کودکان اطلاعات داشته باشه یابچش مبتلا باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 15203 بازدید | 33 پست
نوشته بود اگرچرکش کهنه بشه ممکنه عفونت به مغز برسه پسرمنم سه ماهه اینطوریه خیلی ترسیدم هربارگوگل میز ...

بیخیال تحت نظر دکتر باشه کنارش بخور بده مراقبت کن به گوگل اهمیت نده

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر من ۶ سالشه و همین ماه پیش بردیمش دکتر سه بار

دکتر آخری خیلی خوب بود

قطره بینی فلوتیکازون داد که هم باعث می‌شد ترشحات بینیش کامل بیرون بیاد 

هم قرص ایروکاست ۵ داد که ضد سرفه و آسم و نفس تنگی هست

شربت کتوتیفن و یه شربت آنتی بیوتیک که یه اسم شبیه سفکسیم داشت

2731
2738
گلم ترشحات بینی پسرتون خوب شد؟مال چی بود؟پسر منم یکماه بعد یه سرماخوردگی خیلی ترشح بینی داره

دختره من الان سه ماهه یه هفته در میون سرما میخوره پیشونی درد و گرفتگی بینی با سرفه خلط دار بدون تب

دکتر خیلی بردم اخری گفت سینوزیته نمیدونم دیگه چه کنم

سالیانی که بگذرد و عطای خیلی چیزها را به بقای همان چیزها ببخشی و واژه تسلیم شدن را دنیا برایت تفهیم کند! در سکوت یک روز تابستانی صدای درب زدن آرزوهایت می رسد…  او چیز دگر داند…   او چیز دگر سازد
گلم ترشحات بینی پسرتون خوب شد؟مال چی بود؟پسر منم یکماه بعد یه سرماخوردگی خیلی ترشح بینی داره

سلام عزیزم بله خدارو شکر خیلی بهتر شده من روغن بنفشه کنجدی هرشب میریزم بینیش قبل از خواب بعد از اینکه ریختم دودقیقه به حالت سجده میمونه بعد دیگه میخوابه خیلیییی بهر شده الان ۸۰روزه میریزم یک شبم جاننداختم فقط باید طولانی مدت بریزی تاجواب بدهج

سلام بچت چطوره منم بچم ۱ سالشه دو سه ماهه همش آب از بینیش میاد خس خس سینه داره البته خوب میشه اما دو ...

سلام خداروشکر خیلی بهتره ۸۰روزه روغن بنفشه کنجدی میریزم بینیش خیلیییی تاثیر داشت البته روغنم اصله طرز استفادشو پست بالا گفتم

برای من معلم مهدقرآن پسرم از یه خانومی گرفته بود ایشونم از قم اورده بود شماام تو شهرتون معتبرترین عط ...

من قم آشنا دارم خیلی اونجا عطاری هست اگه تونستی بفهمی کجا بوده خبر بدین ممنون البته اگه مقدور بود و الا اشکال نداره

2706