2733
2739
عنوان

خانومای تهرانی بیان

226 بازدید | 19 پست

تو تهران لیزر رفتین ک خوب باشه دستگاهش.؟میشه بهم معرفی کنید اگ خودتون یا اطرافیانتون رفتن راضی بودن میخام برم لیزر نمیدونم کجا برم خوب باشه ممنون میشم راهنماییم کنید🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دستگاه کندلا عالیه 

خدایا مرسی بالخره تونستم دوباره عضوشم😍کراتین کارحرفه ای🙋‍♀بچه ها کاربر جدید نیستم از سال ۹۰توسایت بودم دوتا هم کاربری داشتم شاید باورتون نشه ولی پس وورد هیچ کدوم یادم نبود🤷‍♀️تا اینکه امشب تونستم دوباره وارد بشم تبریک به من تبریک ب شما تبریک به همه😉وای چقد حرص میخوردم نمیتونستم نظر بزارم🤦‍♀️راستی بچه ها هر سوالی در موردابریشم سازی مو داشتید در خدمتم  
2731
کیلینیک مروارید تو سعادت اباد عالیه 

قیمت هرجلسه چقدره؟

کاربریم لغو شده واسه همین تاریخ عضویتم تازست🤕😥نامردی یعنی حرف بدی نزنی حتی تاپیک هم‌نداشته باشی ولی لغو کاربری بشی😭زندگیم تشکیل شده از عشقم و پسرم میمیرم واسه جفتشون❤یک بانو که قبلاً شاغل بوده ولی الآن شاغل در بخش مادریه😍
2738
جدی.؟بنظرت برا منی ک ریشه موهام ضعیفه چند جلسه کافیع.؟

اره عزیزم من ۴ جلسه رفتم تا الان ۸۰ درصد موها ریخته خیلی هم تمیز و بهداشتی دستگاهشون هم‌ کندلا ۲۰۲۲ هست یعتی جدیدترین و بهترین دستگاه لیزر 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
مهم نیس خاهر میشه ادرسشو بگیری بعد ی سوال من ریشه ی موهام ضعیفه بنظرت چند جلسه باید برم،؟🥺

haniel_aesthetic_complex

اينو. سرچ كن تو اينستا. پيجش مياد

در كل ولي ليزر رو موهاي ضخيم بهتر جواب ميده 

ميتوني يه جلسه مساوره بري كه پوست و موهاي زائدت رو ببينن بعدا ميگن چند جلسه يا. جواب ميده يا نه

لبخند بزن بگذار همه بدانند از ديروز قوي تر هستي🌈💫
۱ تومان 

خیلی خوبه

دستگاهاشون سَری جداگانه و شخصی داره؟ببخشید که یوال میپرسم..گفتم شاید مطلع باشین عزیزم🙏

کاربریم لغو شده واسه همین تاریخ عضویتم تازست🤕😥نامردی یعنی حرف بدی نزنی حتی تاپیک هم‌نداشته باشی ولی لغو کاربری بشی😭زندگیم تشکیل شده از عشقم و پسرم میمیرم واسه جفتشون❤یک بانو که قبلاً شاغل بوده ولی الآن شاغل در بخش مادریه😍
خیلی خوبه دستگاهاشون سَری جداگانه و شخصی داره؟ببخشید که یوال میپرسم..گفتم شاید مطلع باشین عزیزم🙏

بله عزیرم سری جدا داره میده به خودت بعد هر جلسه 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
اره عزیزم من ۴ جلسه رفتم تا الان ۸۰ درصد موها ریخته خیلی هم تمیز و بهداشتی دستگاهشون هم‌ کندلا ۲۰۲۲ ...

دیگ نیازی ب تیغ نیس یا یکم باید بزنی بعد🥺من میخام دیگ اصن تیغ استفاده نکنم بدم میاد از ژیلت😑😭

بله عزیرم سری جدا داره میده به خودت بعد هر جلسه 

خیلی لطف کردی عزیزم

میزان درد دستگاهش چطوره؟ قابل تحمله یااصلا درد ندارا

2706