2733
2734
عنوان

بیاین ببینین عروسیم چطور بودم؟؟؟؟؟

2158 بازدید | 105 پست

یکم جمع بشید عکس لباس عروسمو میزارم

هارد وصل کردم

ميشه از ته قلبتون برام از خدا بخواين كه اوني كه تو قلبمه و دارم تلاش ميكنم اتفاق بيفته برام؟🥺مرسي❤️انرژي مثبت بفرستين برام⭐️⭐️⭐️

بذار 🤗

🌿🍋 یه دالوی مو نارنجیِ ۹۵ ساله تو کالبدِ یه دختر ۲۱ ساله (دالو=پیرزن) / 🐿️ گون/دلبسته ی  پاییز و رنگای پاییزی و بارون و قهوه و کتاب و شمال ایران/ توفیر هست بین  آزادی بیان و هتاکی، فراموش نکن/ اگر اهل گوش دادن به پادکست هستی، بهم معرفی کن. ترنج و پونه و خسرو 🌿🍋🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😍🥰

امشب قبل از اینکه بخوابی به این فکر کن که خُدایی که جنسش از نوره امکان نداره بتونه ببینه وسطِ دلِ سیاهی غرق شدی و دستتو نگیره،کافیه از تهِ دل ازش بخوای و بگی میخوام فردا روز بهتری واسم بسازی،مطمئن باش کسی بهتر از اون نمیتونه واست بسازه🌻🌸خدا بسازه قشنگ‌ تره…🤍
2738

بزار

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2706