2737
2739
عنوان

قرص لاغری گلوریا

451 بازدید | 14 پست

سلام من دیروز قرص لاغری گلوریا خریدم مصرف کردم چیز خاص دیگه ای نبود فقط بی خوابی کلا ۲۶ ساعت نخوابیدم خوابم ندارم خیییلللییی کم خوردم اصلا غذا میبینم بدم میاد الان یکم تو نت گشتم میگن توش مواد داره راسته چیکار کنم نخورم دیگ خوب جلوی اشتهامو گرفته اخه بهمن عروسیمه و خیلی چاقم نمیدونم چ کنم

بی خوابی که اصلن خوب نیست بدتر میکنتت😈

😈😈😈ما نسل بدجنس گرا هستیم،هرچه بدتر باشند،بیشتر جذبشان میشویم.😈ازکی اینقدر بدجنس شدی؟؟؟از وقتی که به ذات اصلی آدما پی بردم.😈مهربونا واقعیتا رو بهتون نمیگن،حقیقت رو همیشه از ما بدجنسا میشنوین. 😈یه دختر بد می ارزه به صدتا خوب!🖤.😈تا وقتی بد نشی نمی‌فهمن چقدر خوب بودی!😈😈😈.دَر حال مَرگ ████████▓99%.🖤🖤😈😈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اونا عیبی ندارع میگن توش شیشه داره راسته

اگه اصل باشه بعید میدونم داشته باشه

من قبلا میخوردم انرژی و بالا میبره و اشتها رو بشدت کم میکنه. بی خوابی هم واسه چندروزه اوله بعدش عادی میشه یعنی شب میتونی بخوابی

اگه اصل باشه بعید میدونم داشته باشه من قبلا میخوردم انرژی و بالا میبره و اشتها رو بشدت کم میکنه. بی ...

دقیقا الان کلی انرژی دارم کل خونمون تکوندم جمع کردم یک ذره خسته نشدم نمیدونم چمه اشتها اصلاااا غذا میبینم بذم میاد

2738
2706