2737
2739

قراره یه دو میلیون بیاد دستم 

خیلی دلم میخواد یه شغلی داشته باشم از طرفیم کارای فنیم مثل لحیم کاری و سیم پیچی اینام خوبه همسرمم تعمیراتش عالیه اصلا هرچی تو خونه خراب بشه مثل سرخکن توستر کاملا حرفه ای درست میکنه

امروز تو دیوار نگاه کردم دیدم یسری ضبط و باند ماشین گذاشتن که تعمیر باید بشه مثلا 200 تومن 300تومن قیمتشون بود تو شهر ما لوکس فروشیا خیلی سرشون شلوغه و بنظرم خواهان زیاد داره نظرتون چیه بخرم تعمیر کنم یه دستی به سر و روش بکشم با یه سود جزئی بفروشم نگید پول زیاد میخواد من تو خیلی از شغلا رفتم که بی گدار به آب زدم کلی هزینه کردم نگرفته میخوام با کم شروع کنم واس فروشش هم آگهی دیوار و معرفی به لوکس اسپرتی ها میگم من انقد میفروشم هرچقد بالاتر فروختید مال خودتون بقیش 

نظرتون؟؟؟؟ 

اگر تجربه خودتون و اطرافیان دارید ممنون میشم با من به اشتراک بذارید

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍

به نظرم خیلی خوبه سرمایه ی اونچنانی هم نمیخواد انشالله که موفق باشی 

تو زندگیت فقط به دو نفر اعتماد کن ‌؛                       یکی اونی که تو آینه نگاه میکنی و می بینیش، یکی اونی که به آسمون نگاه میکنی و نمی بینیش 🌿💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ازت خوشم اومد

برات آرزوی موفقیت میکنم 😍❤️

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
ازت خوشم اومد برات آرزوی موفقیت میکنم 😍❤️

ممنونم از انرژی خوبت گلم همچنین ❤️❤️❤️

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
2738
به نظرم خیلی خوبه سرمایه ی اونچنانی هم نمیخواد انشالله که موفق باشی 

ممنونم زیبا❤️

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برات ارزوي موفقيت ميكنم 🙏🏻صلوات ميفرستم و ايت الكرسي ميخونم واست 

مرسی عزیزدلم برات صلوات فرستادم منم❤️😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من توخونه تدریس ریاضی دارم روزی۳۰۰کارمیکنم بااینکه نرخم کمه.برکتش زیاده

موفقیتت جاودانه خانوم گل❤️

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم دارم.برا کدوم شهر هستید؟هر جلسه چند ساعت کار می کنید؟و چه مقطعی؟

اول تانهم.ساعتی ۵۰.هرروز۲تا۸‌کلاس دارم وتعطیلات هم ۳ساعت صبح و۶ساعت عصر.نرخم کمه اینجاخیلی زیاده ولی خب من باهمین راضیم

2706