2733
2734
عنوان

کیا شوهراشون براشون اینقدر طلا خریدن زمان ازدواج + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1944 بازدید | 74 پست
یعنی دوست نداری اول ازدواج چند میلیارد واست هدیه بخره چه خوبببببب

جک میگی؟؟؟

کی اول ازدواج چنددددد میلیارد هدیه میخره؟؟؟

خودم تازه عروسم شوهرم تقریبا ۱۰۰ گرم طلا خریده البته من دوس ندارم😑وضعشم خوبه

دیگ بیشتر از این منطقی نیس توقع داشته باشی

فرشته ی من ۲۲ دی زمینی شد😍خوش اومدی نلینم🥰😍❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اما دختره خیلی خوشگل بود خیلییییی حقشه این همه طلا عکسش رو نزاشتم اما زیبا بود دختره

عکس کااامل

{+✓مــیشه یه صــلوات برای ظهور امام زمان بفرستی؟😊🕊...من از،روح خدام بخاطر همـین...نبایدهـیچوقت ناامیدبشم...🌧مااشرف المخلوقات هسـتیم،پس توانایی انجام هرکاری را داریم،و...بیایید در حد همان اشرف المخلوقات رفتارکنیم.🪐🤗یه توحید برای قبول شدنم دوست خوب من...♥🌱
2731
ببین دیدی چند تا جعبه رو باز کردن توش پره طلا بودددددد 😢

آرهههه

در کتاب چهار فصل زندگی،صفحه ها پشت سرِ هم میروند، هریک از این صفحه ها، یک لحظه اند، لحظه ها با شادی و غم میروند…گریه، دل را آبیاری می کند، خنده یعنی این که دل ها زنده است …زندگی، ترکیب شادی با غم است، دوست می دارم من این پیوند را گرچه میگویند: شادی بهتر است، دوست دارم گریه با لبخند را                                      قیصر امین پور♡
اتفاقا برقش بد جور گرفته منو خودم کلی طلا دارم اما طلاهای دختره خیلی بیشتره 

طلا زیادش خوبه منم دوست دارم ولی این مدلا خزن یجوری ان که نمیشه استفاده کرد

و اگر بر تو بندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤                                    کاربری دست دو نفره😁
2738
اینجا شنیدم کردها اینقدر میخرن پس باید عروس کردها بشی

کوردهای عراق البته

مهربان تر از اونی هستم که فکرشو میکنید.  عاشق مهربانی و محبت کردن هستم. ❤️دختر قشنگم وقتی که به دنیا اومدی اولین چیزی که از مادرت یاد میگیری دوست داشتن  و مهربانی است❤️
2706