2737
2739

میخاستم محصولات پوستی سفارش بدم اعتماد نمیکنم گفتم اگه شما تا حالا اینارو سفارش دادین راهنماییم کنین کرم روز وشب لاکچری کوین و روشن کننده گاتیو وکرم پودر لاکچری کوین قیمتشم زیاد میشه از بودجه من بالاتره برام گرونه اگه واقعا تاثیرشو دیدین بهم بگین نمیخام پشیمون بشم چون واقعا توانایی مالیم کمه فقط میخام پوست صافی داشته باشم وبهش برسم یعنی لک وچروک واز بین میبره یا روشن کننده تیرگی هارو میبره اگه از هر کدوم نتیجه گرفتین بگین بهم لطفا تا حالا سفارش ندادم از اینا 

مراقب باش لاکچری کوین رو بهت نندازن 

کرم روز و شبه

||رُک هستم||  از درآوردن ادای آدمای باشخصیت متنفرم خودت باش هرچی که هستی.| یک انسانم با اعتمادبه نفس و عزت نفس بسیار بالا. اگر کامنت شما بی جواب موند حتما لایق پاسخ نبودی♥️پروفایلم خودم نیستم دوستان میگن شبیهشم گذاشتم  متولد 79 نیستم چون تایید نمیشد مجبور شدم بزنم 79،مورد دیگه ای خاطرم نیست اگر یادم اومد اضافه میکنم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اینا همش تبلیغ بلاگرا هست اشتباه نکن بجای این همه هزینه برو یه دکتر پوست خوب با توجه به پوستت بهت ک ...

دکتر رفتم بیشتر از اینم هزینه کردم ولی لک و چروک پوستم نرفت اونم کرم درمالیفت تجویز کردم برام مزو هم رفتم دیدم تاثیر نداره ادامه ندادم پس من چیکار کنم گفته بیا لیزر کنم ولی میگن اونم پوستو بدتر نازک میکنه لکه ها بیشتر میشن ترسیدم نرفتم یا برم بوتاکس کنم یا لیفت کنم چیکار کنم

دکتر رفتم بیشتر از اینم هزینه کردم ولی لک و چروک پوستم نرفت اونم کرم درمالیفت تجویز کردم برام مزو هم ...

ببین گلم این کرمایی که گفتی همش الکیه

حتی یکی از بلاگرا به اسم نازنین بهبودی با خواهرش نیلوفر هر دوشون حودشون رو کشتن با تبلیغ این کرم ها

بعد تو لایواش کرمایی که از خارج خریده بودن استفاده میکردن

هر چیزی که میرسی و هر کاری با پوستت نکن

وقتی طولانی مدت زیر نظر متخصص خوب و باسواد تاکید میکنم خوب و با سواد باشی ب مرور پوستت بهتر و بهتر میشه

و اینکه غذای خوب خوردن و ورزش کردن و اب و میوه هم خیلی تاثیر داره

2738
ببین گلم این کرمایی که گفتی همش الکیه حتی یکی از بلاگرا به اسم نازنین بهبودی با خواهرش نیلوفر هر دو ...

شما تا حالا استفاده کردین آخه متخصص هم بیشتر از اینا پول میگیره