2737
2734

نمیدونم چرا داغ نمیشه اتوم،مثل گل ازش نگهداری کردم،نمبدونم چرا داغ نمیشه توروخدا یعنی خراب شده؟

دعا کنید برام خیلی خسته ام

ببر درستش کن 

من خریدم فروشنده اش میگفت کلا این برند گارانتی نداره🤦🏻‍♀️

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»«خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود»امیدوارم همینقدر قشنگ براتون بخواد❤🌱خدایا صلاحتو با حاجت دل من یه گره کور بزن❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببرش پیش تعمیرات لوازم خانگی یاگارانتی داره ببرش باید داغ شه 

نمیدونم آخرین بار ک باهاش کار کردم خوب بود،الان ک روشن کردم کار نمیکنه ،تنها وسیله کارمه خیلی وقت نیست گرفتمش اعصابم داغونه 

2728
ببر درستش کن  من خریدم فروشنده اش میگفت کلا این برند گارانتی نداره🤦🏻‍♀️

آره نداره متاسفانه ،من زنگ زدم به شرکتش میگه امکان نداره داغ نشه گفتم نشده الان چیکار کنم 

آره نداره متاسفانه ،من زنگ زدم به شرکتش میگه امکان نداره داغ نشه گفتم نشده الان چیکار کنم 

چند وقته ازش استفاده میکنی؟

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»«خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود»امیدوارم همینقدر قشنگ براتون بخواد❤🌱خدایا صلاحتو با حاجت دل من یه گره کور بزن❤️
2738
اتصالی نداره،درجه اش روچنده،ضربه نخورده برندعالی هست لیز

نه اصلا ضربه نخورده،درجه اش 480اصله نمی‌دونم مال دوستمم همین مارکه برا اونم امروز داغ نشده،مشتری داشت اومد مال من برد مال منم داغ نشد 🤦

نه اصلا ضربه نخورده،درجه اش 480اصله نمی‌دونم مال دوستمم همین مارکه برا اونم امروز داغ نشده،مشتری داش ...

خب اگه برای جفتتون اینجوری شده شاید از سیم کشی اون قسمته شاید مشکل از اتوها نیست

الان زدیش ب برق بازم داغ نشد؟