2737
2734
عنوان

میکروب معده

1013 بازدید | 12 پست

سلام بچه ها کسی اینجا هست که به میکروب معده دچار شده باشه ؟

من میکروب معده دارم دکتر برام روزی چهارتا اموکسی سیلین و دوتا کلاریسین و دوتا بیسموت اینارو دو هفته و قرص لانزو پرازول که دو هفته قبل صبحونه و  دو هفته بعدی قبل صبحونه و شام باید بخورم

بعد از دو هفته ک تموم شد قرصا باید برم ازمایش بدم

الان فقط لانزوپرازول مونده که یک ماه باید مصرف کنم و دو هفته بعدش ازمایش بدم

خودم حس میکنم ک خوب نشدم

شما تجربه ای ندارین از این بیماری ؟

اگه دارین چه داروهایی مصرف کردین چطوری خوب شدین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داروها تقریبا همین هاست که گفتی

بیسموت و مترونیدازول و آموکسی سیلین و کلاریترومایسین و لانزوپل یا پنتوپرارول میدن، حداقل بعد از تموم شدن داروها یک ماه زمان میبره تا علائم کامل برطرف بشه و خوب بشی، معمولا نیاز به انجام آزمایش نیست چون تنها درمان‌ش همینه که دو هفته باید داروها رو بخوری

2731
شنیدم میگن شیرین بیان خیلی خوبه  کسی خورده ک تاثیری داشته باشه براش؟

من آویشن پودر شده نوک قاشق قبل از غذا خوردم خوب بود به جای چای دم نوش ها رو بخور هر روز یکی 

پونه ، بابونه ،چای کوهی 

حرص و جوش نخور 

نان و پنیر نخور 

چای سیاه و  قهوه نخور 

داروها تقریبا همین هاست که گفتی بیسموت و مترونیدازول و آموکسی سیلین و کلاریترومایسین و لانزوپل یا پ ...

اهان 

ولی دکترگفت باید دوباره ازمایش بدی که ببینم برطرف شده یا نه

و اگه تا دونه اخری داروهاتو نخوری خوب نمیشی

دارو ها هم خیلییییی منو اذیت کردن نفس تنگی میاورد واسم معدم شدید درد میگرفت ، یهو توی دهنم مزه تلخی شدیدی حس میکردم بی اشتها بودم خیلی اذیت شدم چند روز هم شد ک نخودم دارو رو 

حالا نمیدونم چی میشه 

2738
اهان  ولی دکترگفت باید دوباره ازمایش بدی که ببینم برطرف شده یا نه و اگه تا دونه اخری داروهاتو ...

تلخی دهان بخاطر کلاریترومایسین هست

آره داروها به شدت آدمو اذیت میکنه 

باید حتما عین دو هفته و سروقت خورده بشه اینکه میگی چند روز نخوردی دارو رو حیف شد واقعا چون حتما تاثیر گذاری‌ش کم میشه