2733
2734
عنوان

خانواده نامزدم میخوان برای خرید عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 1727 بازدید | 80 پست
من مهریم ۲۴۰ تا سکه س شوهرمم توانایی مالی نداره ولی کلشو برام قسط بندی کردن چیزی از سکه هام کم نکردن ...

عزیزم شاید تو عقدنامه شما عندالمطالبه و عند الاستطاعه قید نشده. این قانون تو ده سال اخیر تو عقد نامه ها قید میشه. 110تا عندالمطالبه بقیه عندالاستطاعه

اونا دارن زرنگ بازی در میارن من الان کدوم کارم سیاست هست ؟

عزیزم به نظرم بذار الان برات نیم ست بگیرن به سلیقه خودشون ولی شما هم یک کم سیاست داشته باش و زبون بازی کن تعریف کن  قبول اونا زرنگ بازی در میارن و الان تو رو نمیبرن که یه سبک و ارزونش رو بردارن ولی چند روز دیگه که شب چله شد بگو ما رسم داریم شب چله بیارن و حتما یا تیکه طلا بیارن روز زن هم همین طور به زبون خوش و با چرب زبونی ازش شده یه گوشواره ای یه انگشتری بگیر باز عیدنوروز که عید اولته هم  مامانت و بنداز وسط بگو رسم داریم برای عروس عیدی میارن و طلا میارن فهمیدی فعلا ناراحت نشو شاید دستشون خالیه بعدشم بگو رسممون پول عقد هر چی شد برای عروسه همین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید ولی اینا دارن از الان شمارو ب هیچ میگیرن، طلا رو حقته ک سلیقه خودت باشه ،چون هردفعه ک نگاش م ...

دلم خونه ، یبار خواستم عروس بشم برام شده دق من تو مجردیم اصلا اینجوری نبودم 

منو میخوان نبرن که چی بشه ؟

که سرویس سنگین انتخاب نکنی

خرج سنگین رو دستشون نذاری و...

حالا نیم ست یا ست بودنش زیاد اهمیت نداره ولی خودت باید بری

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2728
عزیزم به نظرم بذار الان برات نیم ست بگیرن به سلیقه خودشون ولی شما هم یک کم سیاست داشته باش و زبون با ...

دیگه صدسال برام نمیارن نمیخواستم طلا بگیرن خودمو جر دادم حالا یه نیم ست بدون حضور من اگه بگم یلدا یه تیکه طلا بیار میگه تو تازه طلا گرفتی نیست 

2740
همونم خداروشکر کن سرویس ۵۰ م کی داره بخره😐

۵۰ میلیون چیزی نیست😒

دروغه که همه مردا خائنن.دروغه که همه دهه هشتادی ها هیولان.دروغه که همه دختر پسرای مجردتو زندگیشون رابطه نامشروع داشتن.دروغه که همه مردم بی دین شدندروغه که....لطفا این کلمه همه رو از صحبتامون حذف کنیم چون یه تهمت بزرگه که به اکثریت جامعه وارد میکنیم.باور کنیم پشت بعضی از این کاربری ها دشمنامون نشستن کسایی که میخوان قبح یه سری از کارهای حرام بریزه.کسایی که دوست دارن خودتحقیری تو وجودمون نهادینه بشه.کسایی که دوست دارن ناامید و افسرده بشیم.کسایی که هرزگی رو تایید میکنن. کسایی که دوست ندارن ماها پیشرفت علمی و هنری داشته باشیم.کسایی که دوست ندارن خانواده ایرانی شاد باشه. کسایی که دوست دارن ذهنمون پر بشه از فکرهای پوچی مثل خیانت،دوستی دختر و پسر،طلاق،رابطه نامشروع،خوردن حرام،توجه به ظاهر در حدی که باطن و شرافتمونو فراموش کنیم.به آدم هااعتماد کنیدولی نه تو مجازی😊
دیگه صدسال برام نمیارن نمیخواستم طلا بگیرن خودمو جر دادم حالا یه نیم ست بدون حضور من اگه بگم یلدا یه ...

عقد کردی؟وضع مالیشون چطوره؟

خسیسن یا ندارن؟

رو دست پدرتون موندین!؟

تو دلی قشنگم❤،زود بیا بغل مامان،اگه یه خواهر شیرین و مهربون برا داداشت باشی ک چه بهتر😅۲۱اردیبهشت بعد ۲ هفته استرس جواب امینوسنتز اومد و تو عزیز دل مادر سالمی😍😍(۱۷هفته  و۲ روز)🖤🖤🖤(۱۶.۶.۱۴۰۲)ساعت ۴ صبح ۳۴ هفته ۵ روز 🖤🖤🖤
برای اون عروسش سرویس گرفته  

عزیزدلم خیلی مظلومانه گفتی  دلم با این کامنتت ریش شد

😘😘

انشالله بعدها توی زندگی همسرت بهترشو برات میخره

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
برای اون عروسش سرویس گرفته 

دلم خونه از این فرق گذاشتن ها،

برا اولی خودشون جرررررررررررر میدن طلا مراسم کمک جهیزیه میخرن ،خونه پول زیاد میدن

برا بقیه یه گوه هم (البته ببخشید)نمیدن

تو دلی قشنگم❤،زود بیا بغل مامان،اگه یه خواهر شیرین و مهربون برا داداشت باشی ک چه بهتر😅۲۱اردیبهشت بعد ۲ هفته استرس جواب امینوسنتز اومد و تو عزیز دل مادر سالمی😍😍(۱۷هفته  و۲ روز)🖤🖤🖤(۱۶.۶.۱۴۰۲)ساعت ۴ صبح ۳۴ هفته ۵ روز 🖤🖤🖤
2706