2726

به جای سرویس طلا میخواد نیم ست بخرن یعنی برای عروسی هم سرویس طلا برام نگیرن کلا همین ، قبول کنم ؟ منم نمیخوان با خودشون ببرن ، 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما رو باید ببرن

ولی خب اگه خودشو خانوادش واقعا خوبن زیاد سخت نگیر

ولی بنظر زرنگ و حسابگر میان

مامان 💖مهدی و لیانا💖                                                                                                                                                                                              کاربری سال 97 امو تعلیق کردند😕مامان_مهدی_جونم
2728

وا چه بی فرهنگ والا ما اصلا با عروسمون نرفتیم گفتیم دوتایی برید . ماشاالله از همه چیز ۲تا ۲تا گرفت و کلا برند فقط لباس زیرش شد ۳تومن ویکتوریا خرید

وزن شروع ۸۴. هدف اول ۸۰،هدف دوم ۷۸. وزن هدف ۶۷

فرق نداره چی میخری

اشکال نداره

ب جیب شوهرت نگا کن

فقط بگو میخوام سلیقه خودم باشه

من سلیقه بقیه رو قبول ندارم

بگو نترس منم ظریف انتخاب میکنم

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

خانواده همسرم یک ریال برام طلا نخریدن و به شوهرم یاد دادن سرویس مستعمل بگیره که بعدا بدون اجرت بفروشه.. 

بنظرم خوبه که دست و دل خرج داشته باشن ولی نیم ست خریدن و تو رو هم نبردن اصلا ناراحت نشو. اینا مهم نیست اسی... بذار هر چی میخوان بخرن... توی مهرنامه ات چقدر طلا مهرت کردن؟ چند گرم؟

قهرمان خودت باش
2706