2737
2734
عنوان

خواب دیدن

112 بازدید | 13 پست

سلام

من پسرم ...گفتم اولش بگم جبهه نگیرید

من بد جور خوابام‌ آشفته م میکنه

یعنی اینجوری نبودم

بعد از فوت پدرم اینجوری شدم

دوساله

یعنی تا خواب میبینم فرداش پلاسم تو گوگل

کل روزم با آشفتگی میگذره

یعنی بعضی شبها‌ میگم نخوابم ک خواب نبینم

واقعا دارم اذیت میشم عذاب میکشم

من خودم آدم روشن فکری هستم اصلا به خرافات اهمیت نمیدم

ولی بعد فوت پدرم بد جور خواب دیدنه اذیتم میکنه

تاپیک زدم ک شماهم اینجوری بودید یا هستید 

اگه ردیف شدید راهکاره ش چیه؟

ممنونم🙏🙏🙏

Emylee alone only my love.امیلی فقط  تنها کراش من 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من خوابای عجیبی میبینم که به طرز عجیبی همش به واقعیت تبدیل میشه! تو خواب میتونم هر کاری دلم میخواد بکنم انگار یه رویاس ... خیلی ترسناکه برام خوشم نمیاد از این . 

یه مدت به خودم تلقین کردم که توهم میزنم و اینا تا از سرم بیوفته نیوفتاد ولی کمتر شد

تو دو تن هستی! یکی بیدار در ظلمت و دیگری خفته در نور☯️ هرگز اجازه نده تنهاییت استاندارد هات رو پایین بیاره🪄 انسانی که با یک کتاب، شعر، متن، آهنگ یا حتی یک فنجان چای و قهوه حالش خوب می‌شود؛ هیچ‌کس در برابر او پیروز نمی‌شود، حتی زندگی در مقابل او زانو می‌زند❤️ محکوم به امید محو راهی، میری تا پای حرفت باشی؛ من هنوز زندم شده باشه تنها من هنوزم این بازی به من میاد هنوز زندم به امید فردا🌊 

خوابای آشفته علتش بیشتر فکرای زیادیه که در طول روز داریم

تا میتونی روزا اینقد خودتو مشغول کن که شب بدنت خسته باشه موقع خواب هم زودتر بخوابی هم راحت تر

اگه بعد فوت پدرت عصبی شدی برو ورزش بوکس که خودتو تخلیه کنی اینم روش موثریه 

باشگاه هم خوبه

من مَلَک بودم و فردوسِ بَرین جایَم بود آدم آورد در این دیرِ خراب آبادم...
2738
هرشب. میبینی؟؟؟؟ اگ هرشب نیس سعی کن شبا ترشی پیاز سیر گوشت قرمز کمتر استفاده کنی

اره من ترشی و پیاز هر شب مصرف میکنم.سیر ترشی هم یه مدت خیلی

ممنون بابت راهنماییت🙏

اره من ترشی و پیاز هر شب مصرف میکنم.سیر ترشی هم یه مدت خیلی ممنون بابت راهنماییت🙏

خواهش میکنم اگرم میخوری روزا بخور

منم ی مدت شبا خوابای مفتضح میدیدم رفتم داداشم رف پیش ی سید گف ترشی پیاز سیر یا گوشت قرمز زیاد مصرف نکنه

خواهش میکنم اگرم میخوری روزا بخور منم ی مدت شبا خوابای مفتضح میدیدم رفتم داداشم رف پیش ی سید ...

بازم ممنون

از امشب امتحان میکنم

غم طبع سرده، سودای مغز رو میبره بالا(به خاطر همین خرما و حلوا رسم شد، اسپند دود می دادن). خوراکی ها با طبع گرم و شیرینیجات طبیعی بخورین. سودابر طب اسلامی صبح ها ناشتا خوبه.

خودم بعد فوت خواهرم اینطور شدم، رفتم پیش یه سیدی، دعا نوشت، گفت بزارم داخل بالشم، خیلی تاثیرش خوب بود. شاید تاثیر واقعی دعا بود، شاید تلقین ولی خوب شدم.