2737
2739
عنوان

شماهم وقتی سرما می‌خورین حس می‌کنید خوشگلتر میشید😐

| مشاهده متن کامل بحث + 668 بازدید | 66 پست
نه، من سرماخوردگی شدید باشه، چشم ها پف می کنه و به زور باز میشه، بینیم هم قرمز :)

من آنفولانزا گرفته بودم تو بدترین حالت ممکن بودم ولی بازم همش تو اینه خودم دید میزدم 😐

میگفتم اوف چه جیگری 😐

براستی زن بودن کار مشکلی است، مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی همانند یک مرد کار کنی شبیه یک دختر جوان به نظر بیایی، و مثل سالمندان فکر کنی...🥲🌱🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بيني سه برابر ميشه كه😩😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

همون دیگه. اون گوجه قرمز نمادی از بینی سرماخورده بود😂😂😂😂🍅

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
من شبیه خرمایی له ای میشم که پا روش گذاشتن

جررر🤣🤣🤣

براستی زن بودن کار مشکلی است، مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی همانند یک مرد کار کنی شبیه یک دختر جوان به نظر بیایی، و مثل سالمندان فکر کنی...🥲🌱🤍
2742
همون دیگه. اون گوجه قرمز نمادی از بینی سرماخورده بود😂😂😂😂🍅

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 من بينيم رو صورتم سنگيني ميكنه كج كج راه ميرم😂😩🤦‍♀️🤣

عجب صبري خدا دارد
وای منم پوستم صاف تر میشه لبام یه کم باد می کنه صدام می گیره کلا عاشق خودم میشم

یعنی فکرش بکن من آنفولانزا گرفته بودم حالت تهوع هم داشتم تبمم خیلی بالا بود بازم تو آینه هی خودم نگاه میکردم قربون صدقه خودم می رفتم 

2740
من خیلی بیریخت میشم چشا ریز دماغ گنده😐😐😐

من دماغم کوچیک میشه 😐💔

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 من بينيم رو صورتم سنگيني ميكنه كج كج راه ميرم😂😩🤦‍♀️🤣

دقیقا 😂😂😂

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
الان شبه و ما خوشگليم 🙄😬🤨

نور میوفته رومون😐✌🏻

دقیقا ۴ روزه سرما دارم لحظه شماری میکنم زودتر دورش تمام شه😮‍💨

چیزی نمونده چیزای مقوی بخور

یعنی فکرش بکن من آنفولانزا گرفته بودم حالت تهوع هم داشتم تبمم خیلی بالا بود بازم تو آینه هی خودم نگا ...

آرهههههه

شاید باورت نشه تو اون دوران موهامم خوش حالت میشه 

یه از جام پا میشم میبینم چند تا شاخه خوشگل از موهام ریخته رو صورتم 😐

بعد یه صدا ضبط کردم از خودم از دورانی که صدام گرفته بود خیلی خوبه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2706