2733
2734
عنوان

دردهای مفصلی

419 بازدید | 27 پست

بچه ها من دردهای مفصلی دارم دکترای مختلف رفتم و انواع قرص و دارو خوردم ولی فایده ای نداشته 

همه ی مفصلای بدنم میسوزه و صدا میده و درد میکنه از گردن تا مچ پا و زانوهامم نرمی غضروف داره اگ تجربه ای داشتین راهنمایی کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر میکنم باید پیش فوق تخصصهای ارتوپد برین اونایی که تخصص بیشتری نسبت به ارتوپدهای معمولی دارن.

معمولا گفته میشه سوزش مربوط به رماتیسم هست ولی بازم باید متخصص بگه و داروهای متناسب بگیرید.

الملک یبغی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم از پیامبر اکرم (ص) ترجمه: حکومت با کفر باقی می‌ماند ولی با ظلم نمیماند.
2731

تاپیکات و نگاه کردم 

خیلی ناراحت شدم 

امیدوارم شفا پیدا کنی حداقل بتونی خودت و تو این زندگی دست تنها به جای خوبی برسونی 

منم بیمارم چند ساله و فقط امید به معجزه و شفا دارم دیگه 

تاپیکات و نگاه کردم  خیلی ناراحت شدم  امیدوارم شفا پیدا کنی حداقل بتونی خودت و تو این زن ...

نمیدونم عزیزم همه ی راه ها به روم بسته شده از بچگی با سختی های بزرگ شدم ک قابل تصور نیست ولی همه رو تحمل کردم اما این مریضی تیر خلاص بود برام تا وقتی سالم بودم امیدم به خودم و کار کردنم بود ولی حالا چی 

الان از شدت درد سه روزه  دارم گریه میکنم کاش زندگی انقدر سخت نبود شما ام ایشالا هرچه زودتر شفا پیدا کنین فقط ی بیمار حال ی بیمارو میفهمه

2738
پای مرغ و قلم بخور  پودر سنجد با شیر من زانوهام بود اصن قرص خوب نمیکرد  با اینا خوب شدم

دکتر رفته بودین برا زانوتون؟

چی تشخیص داد؟

قلم و پای مرغ میخورم ولی پودر سنجد امتحان نکردم

فکر میکنم باید پیش فوق تخصصهای ارتوپد برین اونایی که تخصص بیشتری نسبت به ارتوپدهای معمولی دارن. معم ...

پیش چند فوق تخصص رفتم و رماتیسمم ازمایش دادم چندبار منفی بوده داروهاشون یا مسکن یا مکمل که هیچکدوم روم اثر نداشت

پس پیش دکتر گوارش بدید چکاپ کامل بدید شاید یه علت داخلی داره.

باید همه چی بررسی بشه.

الملک یبغی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم از پیامبر اکرم (ص) ترجمه: حکومت با کفر باقی می‌ماند ولی با ظلم نمیماند.
هر چی میدونی بخور از غضروف سازهای خارجی گرفته تا مواد طبیعی سردیجات هم نخور 

غضروف سازای خارجی خیلی گرونن پولم نمیرسه میگن زیادم تاثیر نداره مواد غذایی قلم و پای مرغ اینا میخورم

بابت فیبرومیالژیا آزمایش دادین؟  فیبرومیالژیا که تو آزمایش نشون داده نمیشه

نه من برای روماتیسم و لوپوس ازمایش دادم پیش روماتولوژیست و ارتوپد رفتم برای فیبرومالژیا باید پیش چ دکتری برم؟

2706