2737
2734
عنوان

کیا فنچ دارن ؟😁🌸

| مشاهده متن کامل بحث + 1163 بازدید | 20 پست
اره طبیعیه من کلا قدیم هم فنچ نگه میداشتم کلا همیشه فنچ تو خونمون بود بعد می‌دادیم به کسی یادمه گاه ...

آهان ممنون

دیگه چه کنیم اینا هم آفریده خدا هستن قسمت شده روزی اینا تو خونه های ما باشه.. ثواب داره درسته صداشونم زیاده ولی خوب چه میشه‌ کرد  

آهان ممنون دیگه چه کنیم اینا هم آفریده خدا هستن قسمت شده روزی اینا تو خونه های ما باشه.. ثواب داره ...

درسته 👏🥺

اره خیلی خوبه ادمو شاد میکنن 

راستی نژاد ماله شما چیه ؟

خسته ام از اینکه هر روز جلوی آینه اتاقم نقش قوی ترین دختر دنیا را بازی میکنم ولی شب ها همه قوی بودنم را کنار بگذارم و یکباره همه قوی بودنم از چشم هایم بیرون بریزد و تا صبح ضعیف ترین آدم جهان باشم ...🌚🖤🫂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ما وقت خوابمون اگه زیاد سر و صدا کنن پارچه میندازیم رو قفس تاریک میشه میرن تو لونه میگیرن میخوابن دی ...

اع خوب شد گفتی اگه خواستیم روزا بخوابیم پارچه میندازم 

نه گناه نداره که مگه چشون میشه فقط تاریک میشه 

خسته ام از اینکه هر روز جلوی آینه اتاقم نقش قوی ترین دختر دنیا را بازی میکنم ولی شب ها همه قوی بودنم را کنار بگذارم و یکباره همه قوی بودنم از چشم هایم بیرون بریزد و تا صبح ضعیف ترین آدم جهان باشم ...🌚🖤🫂
من خودم علاقه دارم و خیلی بهشون میرسم ولی موضوع اینه که بیشتر اوقات او قفسن احساس گناه میکنم حس میک ...

نه گلم چرا زندان مطمئن باش اونا زندگی خوبی دارن

میخای قفسشونو بزرگتر کن 

خیلیم خوبه جاشون

اصلا ازادشون نکن ظلم میکنی بهشون اونا جاشون خونس

#عاشق_حیوانات_همیشهــــ�ــــ مامان ⁵تا بچه خوشمل به اسمای پنبه پنی جسی ماهپیشونی پانی! و ³تا بگبگی به اسم سوفیا لوسی برف!=) مامان چیکو پیکو میا هم هستماااا'-' حیحی خوب جیگر گوشه هام زیادن:))) جونمم براشون مـ‌یـ‌دمـ.🌼