2733
2734
عنوان

کیا فنچ دارن ؟😁🌸

1149 بازدید | 20 پست

ما سه تا فنچ داریم و وقتی بچه تر بودم شوهر خاله ام داد بهم ...خلاصه از اون موقع ازشون مراقبت میکنم ...😁

هر هفته براشون کاسه آب میزارم آب تنی کنن گاهی هم آزاد میکنم تو خونه یه روز کامل بعد برا خودشون بازی میکنن

تخم مرغ آبپز هم هفته براشون میجوشونم میدم بخورن با هویج و ...

خیلی بهشون میرسم ولی بازم احساس گناه میکنم که تو قفسن و نمی تونن آزاد باشن چه کنم براشون ؟🙂😢

خیلی خیلی ناناز و گوگولن شبا که میشه سه تایی میرن کنار هم تو لونه می‌خوابن و صلح زود شروع به سرو صدا میکنن اصلا صفا دادن به خونه اول از بیرون اومدن میترسیدن ولی الان فهمیدن کاری باشون نداریم راحت تو خونه پر میزنن با گل های گلدون بازی میکنن و...

البته دو تا مشکل دارن یکی خیلی دون میپاشن تو خونه یکی دیگه اینه که صداشون خیلی بده آدم نمیتونه بخوابه تو حال ...🤯

ولی در کل احساس گناه خیلی دارم براشون طفلی هارو نمی تونم آزاد کنم میترسم گربه بخورشون به علاوه خیلی کم میتونن پر بزنن دوست دارم بدم به کسی که جای بزرگتری براشون فراهم کنه 😢

خسته ام از اینکه هر روز جلوی آینه اتاقم نقش قوی ترین دختر دنیا را بازی میکنم ولی شب ها همه قوی بودنم را کنار بگذارم و یکباره همه قوی بودنم از چشم هایم بیرون بریزد و تا صبح ضعیف ترین آدم جهان باشم ...🌚🖤🫂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مامانمو فنچ صدا میکنم😶😁❤️

چرا؟😁😐

خسته ام از اینکه هر روز جلوی آینه اتاقم نقش قوی ترین دختر دنیا را بازی میکنم ولی شب ها همه قوی بودنم را کنار بگذارم و یکباره همه قوی بودنم از چشم هایم بیرون بریزد و تا صبح ضعیف ترین آدم جهان باشم ...🌚🖤🫂
2731
اینا به آزادی عادت ندارن نمیتونن غذا پیدا کنن . بده به یکی که علاقه داره به پرنده ها

من خودم علاقه دارم و خیلی بهشون میرسم ولی موضوع اینه که بیشتر اوقات او قفسن

احساس گناه میکنم حس میکنم براشون زندان ساختم 

بله گربه میگیره درجا 

منه بدبخت دوتا عروس هلندیمو تابستون بود در باز بود توری بسته بود توری پاره کرد  اومد داخل سالن گرفت برد هنوزم داغش رو دلمه 

همش ازاد بودن میچرخیدن

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️
اکسم بمن میگف فنچ🥲💔😂

فنچ؟چرا

2738
ماهم داریم صداشونو دوست ندارم زیاده تخم گذاشتن هنوز جوجه نشده ولی پرهای یکیشون ریخته زشت شده ..عادی ...

اره طبیعیه

من کلا قدیم هم فنچ نگه میداشتم کلا همیشه فنچ تو خونمون بود بعد می‌دادیم به کسی یادمه گاهی پشتشون کامل بدون پر میشد بعد دوباره خوب میشد همین الان یکیشون پشتش کامل لخت شده ولی مشکلی نداره

دور قفسشون پارچه یا کاور قفس بذار دون نریزند  ارزن هم بهشون بده ماده هستن یا نر؟؟منم سه تا دار ...

نمی دونم فک کنم همشون نر هستن ولی یکیشون فک کنم ماده

اره دورشون پارچه زدیم ولی بازم میریزه 

2706