2737
2739
خوب شمارو داره. این خودش خوبه.

بالاخره تو خونه ی شما هم باید یکی باشه که وقتی دلتون میگیره باهاش صحبت کنید. برادری ، خواهری، مادری مثلا یا دوستی

یک عدد آقا هستم         (به هیشکی اعتماد نکن ، حتی من)
بالاخره تو خونه ی شما هم باید یکی باشه که وقتی دلتون میگیره باهاش صحبت کنید. برادری ، خواهری، مادری ...

هیشکی نیست دیگه. دوست ندارم شرایط رو کامل توضیح بدم. ممنون راهنمایی کردید.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یه چن‌سال از شما کوچیکترم ولی خب سنمم کم نی،اومدم بگم میخوام بشینم درس بخونم برا استخدامیا و اگه نشد باز دنبال کار بگردم

روزگارمو با گوشی و حرف زدن با خواهرام و گاهی دیدن کسی که دوسش دارم میگذرونم،دوستامم ازدواج کردن رابطمون قطع شد و دوست جدید نگرفتم

تو دختری هستی که می‌تونی با ذهنی آسیب دیده رویا ببینی،تو لایق دنیا و تمام گنجینه های آن هستی💕
2728
شما دقیقا شبیه قبلنا منید. چندسالتونه؟

۳۱ ولییییی به دلایلی تو پستام گفتم ۲۸ یه بار شناسایی شدم و میترسم😂

اماااااا اصلا فک نمیکنم سنم رفته باشه بالا،هیچی برام مهم نیس جز شغل

تو دختری هستی که می‌تونی با ذهنی آسیب دیده رویا ببینی،تو لایق دنیا و تمام گنجینه های آن هستی💕
۳۱ ولییییی به دلایلی تو پستام گفتم ۲۸ یه بار شناسایی شدم و میترسم😂 اماااااا اصلا فک نمیکنم سنم رفت ...

سنتون کمه ولی منو یاد قبلنام انداختین. من که خیلی افسرده شدم. طوری که حتی نمیتونم کسیو پیدا کنم.

2738

اسی سنم کمه ولی متاهلم و ی  بچه دارم اگه میتونستم از همین لحظه تا اخر عمرم تنهایی زندگی میکردم 

چجوری بگم ن اینکه زندگیم بد باشه نه اصلا 

ولی خب ب جز دخترم جذابیتی برام نداره 

کاش همون مجرد میموندم عقل داشتم ازدواج نمیکردم 

2706