2733
2734
عنوان

خانما توروخدابیایین اگ خیانت دیدین و ...

| مشاهده متن کامل بحث + 556 بازدید | 41 پست
نه بیخود میگه، خیانت کاره، وگرنه با خطا نکردنش ثابت میکرد بیگناهه 

چی بگم...ذخه هفت سال هیچی‌ندیدم انقد ب چشم پاکی همه میشناسنش حتی مجردیشم دوس دختر نداشت انقد بدش میومد

چی بگم...ذخه هفت سال هیچی‌ندیدم انقد ب چشم پاکی همه میشناسنش حتی مجردیشم دوس دختر نداشت انقد بدش میو ...

منم 12سال هیچی ندیدم از شوهرم، بله اتفاقا شوهر منم از این دوست خواهرش متنفر بود میگفت خرابه باهاش نگرد آخرش خودش باهاش رفیق شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازکجا‌میدونی حساسم؟ تاپیکامو‌خوندی؟؟ من شوهرم پشت و پناهم بود الان حس میکنم هیشکی رو‌ندارم

از تاپیکات دیگ برو زیر نظر روانپزشک یه مدت طولانی برو خیلی بهتر میشی منم چون نمیتونستم فراموش کنم خیلی برام خوب بود من همه چیز انجام داده کاش چت بود 

2731
2738
منم توی ی ربات چت کرد فمیدم انقد زجه زدم و ابروریزی دراوردم...ب غلط کردن افتاد اما چن شب پیش ی شبپیا ...

دلم‌خون شد چقد بیشوره شوهرت ولی تو هم‌نباید آبروشون میبردی خیلی بد بود کارت مردا ترس از ابرو دارن اون ترسو از بین ببری و آبروشون ببری دیگ ترسی ندارن 

من خودم یه چیز شبیه تو داشتم اونم تو جمع فهمیدم جلو مادرشوهر و اقوام شوهر اصلا جلو جمع باهاش بد رفتاری نکردم به روم نیاوردم که ملت دعوای مارو نبین خوشحال نشن و آبروی شوهرم نره ولی تو خونه حتی دعوا نکردم ولی انقد قهر کردم و سرد شدم به گریه افتاد با اینکه اون اتفاق تو گذشته بود قبل من 

ولی گفتم اگ بعد من این رفتار داشته باشی به مامانم میگم همه چیو بهم بزنه طلاق بگیرم ازت التماس کرد که نکن اینکارو تکرار نمیشه فلان منم دیگ تموم کردم

دلم‌خون شد چقد بیشوره شوهرت ولی تو هم‌نباید آبروشون میبردی خیلی بد بود کارت مردا ترس از ابرو دارن او ...

خب میدونی قضیه ماهم اینحوری بودک شوهرم مرد خیلی خوبی بود ی بیماری پوستی ساده‌کرفت لیکن پلان ک توی دهنش زد دکتر بردمش هزارازمایش بردمش همشون میکفتن چیزی نی و ی بیماری ژنتیکیه ک خوب میشه من تو نچ سرچ میکردم و با بیماریای بد اشتباه میکرفتمش و خلاصه ابروش بردم ب خونوادمون گفتم درصورتی ک چیزی نبوو اونم رفته‌بود توی اون ربات و چت کرده بود

ازکجا‌میدونی حساسم؟ تاپیکامو‌خوندی؟؟ من شوهرم پشت و پناهم بود الان حس میکنم هیشکی رو‌ندارم

سلام عزیزم خوبی . من تا حدودی در جریان تاپیک هات هستم . من یکی از دوستان خودم از نزدیک ترین هام بود که فقط درد دلش رو به من می‌گفت هیچکس از زندگیش خبر نداشت . همسرش بسیار اذیتش می‌کرد این دختر صداش درنیومد نه خانواده خودش نه خانواده همسرش هیچ اطلاعی نداشتن.  همش می‌گفت من شوهرم رو دوس دارم و اونو نجاتش میدم خلاصه این دختر اعتیاد دید ، زن صیغه ای دید ، و هزار بدبختی دیگه . تنها چیزی که همسرش داشت این بود که بسیار زنش رو دوس داشت و خیلی در مورد کارهاش عذاب وجدان داشت ،بعد از چند سال اون مرد برای زنش و زندگیش شده آرزوی هر زنی  دوستم مزد تحمل ها صبوری هاش رو گرفت . اگه میدونی همسرت آدم خوبی هست اما تحت فشار شما این کار رو انجام داده ببخش و افکارت رو از این مسئله دور کن و بهش بگو تا یه مدت سعی کن کاملا اعتمادم به دست بیاری ، من اونجوری که تو تاپیک هات فهمیدم همسرت خودش و خانوادش آدمای خوبی هستن ارزش داره که بجنگی ، درضمن همسرت اگه شغلی دست و پا کنه که اداری باشه یا مثلا شغل آزاد تو شهر خودتون  که خیلی بهتره این جور مشاغل متاسفانه در معرض این خطرات هستند . 

برات آرزوی خوشبختی دارم عزیزم حتما از خدا بخواه کمکت کنه شک و تردید رو از دلت دور کنی. نذر کن ، رد مظالم بده خیلی مؤثره اینا فقط به ذهنم رسید . ولی رد مظالم رو دست کم نگیر خیلی معجزه میکنه. 

اللهم عجل لولیک الفرج( لطفا برا ظهور آقامون صاحب الزمان یه صلوات بفرستید)
2706