2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کوچیکتر کن قالبش رو😈

😈😈😈ما نسل بدجنس گرا هستیم،هرچه بدتر باشند،بیشتر جذبشان میشویم.😈ازکی اینقدر بدجنس شدی؟؟؟از وقتی که به ذات اصلی آدما پی بردم.😈مهربونا واقعیتا رو بهتون نمیگن،حقیقت رو همیشه از ما بدجنسا میشنوین. 😈یه دختر بد می ارزه به صدتا خوب!🖤.😈تا وقتی بد نشی نمی‌فهمن چقدر خوب بودی!😈😈😈.دَر حال مَرگ ████████▓99%.🖤🖤😈😈

درب کیک پزه اگه وسطش شیشه باشه اونجوری میشه چون شیشه گرما نمیده که وسطشم پخته شه باید وسطش لیوان کوچی بزاری اکثرا تو خود کیکپزا هس

چی میشه این حس و حال مزخرف دست از سرم برداره کم کم داره ۳۰سالم میشه طعم زندگی رو زیر سایه این همه احساسات منفی نچشیدم شنیدم دعاهاتون گیراست لطفا برام دعا کنین به خدا ذره ای آرامش ندارم تو زندگیم
2738

کیک پز برقی مارک ایرانی لاوان دارم خیلیم راضیم دو سه ساله همیشه استفاده دارم

حتما دستور موادت رو چک کن اول 

هم زن فقط از یک طرف بزن یعنی حالت دستت رو عوض نکن تا پف کیکت خوب باشه مواد به دمای محیط برسن تخم مرغ و شیر و...  من همیشه پفش ۴ تا ۵ سانت بالاتر از لیوان وسطش میاد در نتیجه حالت خمیری نداره 

زیرش هم کاغذ روغنی میزارم تا راحت جدا شه

خب آره سرش شیشه ای.پس باید چیکارکنم 

مگه تو وسایل کیک پزت یه لیوان سوراخ دار نیست،اونو بایدبزاری وسطش

چی میشه این حس و حال مزخرف دست از سرم برداره کم کم داره ۳۰سالم میشه طعم زندگی رو زیر سایه این همه احساسات منفی نچشیدم شنیدم دعاهاتون گیراست لطفا برام دعا کنین به خدا ذره ای آرامش ندارم تو زندگیم
2706