2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حس میکنم ی بحثی چیزی پیش امده بینتون  زیاد بهش فکر میکنی (زیادا ) حس میکنم زود وابسته میشی از ...

من چند تا بچه میارم و جنسیتاشون؟ 

از شغل ایندمم بگو لطفا

خداجونم شکرت بابت اینکه همیشه حواست بهم هست
حس اقای میم بهم چیه عزیزم؟ یه حرکتی میزنه یانه؟ 

اره دوست داره  

باهاش حوب رفتار کن 

( زود همه چیو به دل میگری اینجوری نباش)

از من به تو ( تا تنور داغه نون بزن بهش) 

2731
2738
تو بهش نخ بده  ادم با تجربه ایماگه خواستی pv پیام بده تا انجای که بتونم کمک میکنم و راهکار مید ...

من از جاری ایندم سرترم؟

خداجونم شکرت بابت اینکه همیشه حواست بهم هست
میشه لطفا درمورد کسی که دوسش دارم بهم بگی

حس میکنم یکی تو رو ول کرده 

حالت زیاد خوب نیست ناراحت هستی و استرس هم داری 

ولی ناراحت نباش و به خدا توکل کن همه مشکلات حل میشوند

حس میکنم یکی تو رو ول کرده   حالت زیاد خوب نیست ناراحت هستی و استرس هم داری  ...

تقریبا درست گفتی میدونی ول نکرده یه جوری شده میشه یکم بیشتر حست بهم بگی لطفا استرس که زیاد دارم ناراحتم هستم

حس میکنم یکی تو رو ول کرده   حالت زیاد خوب نیست ناراحت هستی و استرس هم داری  ...

خصوصیات منو میگی 

تو دو تن هستی! یکی بیدار در ظلمت و دیگری خفته در نور☯️ هرگز اجازه نده تنهاییت استاندارد هات رو پایین بیاره🪄 انسانی که با یک کتاب، شعر، متن، آهنگ یا حتی یک فنجان چای و قهوه حالش خوب می‌شود؛ هیچ‌کس در برابر او پیروز نمی‌شود، حتی زندگی در مقابل او زانو می‌زند❤️ محکوم به امید محو راهی، میری تا پای حرفت باشی؛ من هنوز زندم شده باشه تنها من هنوزم این بازی به من میاد هنوز زندم به امید فردا🌊 
2706