2737
2739

اجیم ۱۷ ساله ازدواج کرده 

یه دختر خیلییییی زیبای بور و سفید و چشم رنگی با قد بلند و خوش اخلاق وبا ایمان و... هرچقدر ازش بگم کمه

خونواده شوهرش عاشقشن

اما متاسفانه شوهرش ذاتن خیانت کاره.. اجیمو پیر کرده هر هفته با یکی میگرتش.. خواست طلاق بگیره اخیرا ولی بخاطر بچه هاش منتظره یکم بزرگ شن بعد.. خونوادم ادمای حرمت نگه دارین... مامانم ۱۷ ساله لام تا کام هیچچچ نگفته به دومادش تا حرمت نشکنه... ولی این دفعه که بار هزارمه که اجیمو داره میشکنه و پرو پرو خیانت میکنه..  مامانم به اجیم قول داد که ۵ سال دیگه صبر کنه بچه کوچیکش بزرگ شه اگه یه بار دیگه تکرار کنه طلاق بگیره.. و پریروز داداشام متوحه شدن بعد ۱۷ سال  ما خانوما.. زبون باز کردیم و درد اجیمو گفتیم... داداشام گفتن بخاطر حرمت این دفعه چیزی بهش نگفتیم.. این دفعه یه بار دیگه تکرار کنه ما دیگه نمیزاریم اجیمون تو اون زندگی بمونه... و ما کلفت که بهش ندادیم اجیمون خانومه نیاز به توجه و احترام و قدر دونستن داره... ما خودمون جوونیم بهتر ازش شرایط خیانتو داریم.. بهتر از ما نیس.. ولی به فکر زنامونیم..  اگه میخواد بره زن بگیره و مام اجیمونو طلاق میدیم اینجوری نکنه ...

شاید عجیبه:)ولی ما دخترای مامانم به مامانم رفتیم و خالهام.. بیش از حد صبوریم اینم یه نمونه ی بارزش که ۱۷ سال صبر کرده بخاطر بچه هاش

سعی میکنم روحیشو نگه دارم اون ادم قوییه بهش این پی رو دادم  🙂

پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن🕊🌱🌿_                                                                                                                          _ ایجاد هرگونه مزاحمت پیگرد پس گردنی و سرایت هاری دارد!    

چه انرژی مثبتی 🖤😈

😈😈😈ما نسل بدجنس گرا هستیم،هرچه بدتر باشند،بیشتر جذبشان میشویم.😈ازکی اینقدر بدجنس شدی؟؟؟از وقتی که به ذات اصلی آدما پی بردم.😈مهربونا واقعیتا رو بهتون نمیگن،حقیقت رو همیشه از ما بدجنسا میشنوین. 😈یه دختر بد می ارزه به صدتا خوب!🖤.😈تا وقتی بد نشی نمی‌فهمن چقدر خوب بودی!😈😈😈.دَر حال مَرگ ████████▓99%.🖤🖤😈😈

عزیز دلم ان شاءالله درست میشه جدا بشه بنظرم 🥺

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😭👏😢

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
2731

ببخشید اما چقد سوسوله مسخره قشنگ‌ معلومه پیامت از رو ترحمه

صادق هدایت : دیشب که نمیداستم برای کدامین یک از دردهایم گریه کنم کلی خندیدم🍃 . از بین دیونه و روانی بودن دیونه رو انتخاب کن و به هم بخند تا که روانی باشی و همه بهت بخندن🤍
2738

فقط این یه بار دیگه تکرار کردن گفتناتون منو کشته!!!!طرف ۱۷ساله ادم نشده منبعدم نمیشن خواهرتونو نجات بدید بابا

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔

این پیاما دردشو تازه تر میکنه و فقط یاداوری میکنه

من خودم اینطوریم از ترحم اصلا خوشم نمیاد

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱

به این نمیگن صبور بودن،هم شماها هم خود خواهرت دارید بهش ظلم میکنید،داره جوونیشو کنار یه آدم بی لیاقت از دست میده،کاشکی بهش جسارت برای جدایی میدادید

برای سلامتی همه پدر و مادرها صلوات🌷🌹

واس زنی ک خیانت دیده هیچ پیامی کادویی یاهرچیزدیگ نمیتونه ارومش کنه این خانوادتن دارن بهش بخاطر بچه ظلم میکنن اون پنج سال مطمئن باش پنجاه سال پیرترش میکنه

🌿💫رفیق!خدا‌حتمایه‌هدف‌برای‌رَنجِت.یه‌دلیل‌برای‌مُشکلاتِت‌ویه‌پادا‌ش‌برای‌باایمان‌بودنت‌درنظرداره:)♥️

به این صبر نمیگن بهش میگن گناه وقتی مظلوم در مقابل ظالم سکوت میکنه و اجازه میده بهش ظلم کنن تو اون گناه سهیم میشه

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)
2706