2737
2734

کلیپش انگار واقعی بود خانمه مچ شوهرشو موقع رابطه جنسی با یکی دیگه میگیره شوهرش سریع شلوارش کشید بالا گوشی داشت ازش میگرفت   من کلی حرص خوردم اصلا اونو دیدم اعصابم کلی خرد شد یه لحظه گفتم اگه من جایی خانمه بودم چیکار میکردم طفلک. حالا ما تو همسایه خواهرم اینا این موضوع واقعا پیش امد تا حالا شده برای شما یا اطرافیانت پیش بیاد بعد خانمه چیکار کرده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم یه بار یه فیلم اینطوری دیدم اون خانمه که با آقاهه بود سریع رفت تو یه اتاق دیگه بعد خانم آقاهه میگفت الان زنگ میزنم پلیس مرده میگفت بیخود میکنی !!!

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
2740

فک کنم دیدمش چند ماه قبل بچشون هم بود

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

اون کلیپ برا دوسه سال پیش .

کف حال خوابیده بودم اخمقها 

یه بچه هم تو خونه بود 

انشالله هر کی خیانت میکنه همینطور رسوا بشه

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

اره عروس خاله ی شوهرم.بایه اقا درحال عملیتات اونم وسط حال.

خونه ی خواهرزنه رفته بودن.شوهر زنه تعقیبشون میکنه اونجا باهم میبینتشون

مثه اینکه از دره رفتن بالا اینام اصلا نفهمیدن

من یه خیانت دیده هستم ولی نه اینجور...خیلی سخته خیلی هرلحظه توغم شادی اون لحظه میاد جلو چشمت 

خدا بهت صبر بده عزیزم من خواب میبینم شوهرم خیانت کرده اونروز اصلا باهاش حرف نمیزنم