2737
2734
عنوان

با یه نفر دوس بودم الان اومده اینو گفته بهم بیاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 2058 بازدید | 106 پست

ببخشیدا اما شاید نزدیک دوره ی ماهانه اشه و بهم ریخته و عجولانه تصمیم میگیره .. یا کیس بهتری پیدا کرده یا فکر کرده خانواده اش با این ازدواج مخالفت می‌کنند و عقب کشیده .. یا شایدم دیده واقعا دوستت نداره و بهتره تنها باشه ..با  شناختی که خودت ازش داری چی فکر میکنی؟؟

خوب اصن چرا اون به من نزدیک شد من پا پیش نذاشته بودم که

آدما با هم فرق دارن آدم سالم هم وجود داره بیمار هم وجود داره

بعضیا بیمار هستن دست خودشون نیست

و اینکه یه چیز دیگه بگم شاید تو حال و هوای بلوغ بوده یه کاری کرده الان سرش به سنگ خورده

منم تو دوره بلوغ کارایی کردم که کرک و پرای سگ ریخته

بخدا کاربری دست دو نفره کد تأیید برامون ارسال نمیشه 😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به نظر شما دوس نداشته رابطه فاش بشه؟ اخه من میخواستم به ابجیش بگم ینی واسه اینکه به ابجیش نگم ایمک ...

اگرقراربوده به خواهرش بگید و بعد این حرفو زده پس شاید قصدش باشما جدی نبوده یا کسی ازخانواده مخالف بوده

ببخشیدا اما شاید نزدیک دوره ی ماهانه اشه و بهم ریخته و عجولانه تصمیم میگیره .. یا کیس بهتری پیدا کرد ...

عادت ماهانش تموم شده

من حتی برای عادت ماهانش خوراکی میخریدم که حال و احوالش درست بشه

2740

شاید دوستتون داره واقعا. میخواد اینجوری بهتون بگه که شما فکر بد در موردش نکنین که مثلا بگین این دختر خوبی نیست. با من دوست شده پس حتما قبلا بازم دوست پسر داشته. شایدم داره ناز میکنه. ببینه شما به این راحتی ولش میکنین. شایدم میخواد رابطه دوستی را کات کنه تا اگه شما واقعا قصدتون جدیه برید واسش خواستگاری. شایدم واقعا نمیخوادتون. چند سالتون هست هر دو؟

🥲🤣خب خوشگلم اون چیزی که گفتم با اون چیزی که تصور ته فرق میکنه  منظوره خاصی نداشتم که  ...

😂😂😂تو دورهمی خودمون اشکال نداره 💖💖گفتم شاید متوجه نشدین کاربر آقاست

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....

کس دیگه رو پیدا کرده 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2706