2737
2739

زن پابه ماهشوبه خاطرمادرسلیطه اش زده اقاطلبکارم هس هرشب میاداینجاخونه بابام پیامش میدم نیانمیخوام بفهمن من گفتم حالم بده عوضی عمدامیادکه اینابفهمن طبق معمول ازش طرفداری کنن پیامش میدی جواب نمیده به یه ورشم نیس نه عذرخواهی کرده نه هیچی دارم روانی میشم ازدستش بارهابه خاطرمادرش دستشوهرزکرده ایندفعه نمیخوام کوتاه بیام ادمی که اینقدوقیح یه معذرت خواهی نمیکنه یاپیامش میدی اصلاجواب نمیده حقشه به روزسگ بندازمش عوضی رو😭😭😭1ساعت پیش اومد درروبازنکردم اگه اخرشب بیاددیگه حتماخونواده ام میفهمن چون شک کردن نمیخوام برگردم خونم چون خیلی پروتواین 4روزاصلانه پیام داده نه معذرت خواهی من اخرسکته میکنم 

لطفالایک نکن جون جدت 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم من شما رو یادمه تو اون تاپیکتون قرار شد خونه پدرت بمونی نریا این پرو تر برات میشه اصلا برای چی میاد اونجا؟ بنظرم دیگه به خانوادت بگو کاراشو نقطه ضعف دست شوهرت نده

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

همیشه پنهون کاری خوب نیست ازت سو استفاده میکنه قربون خودم برم هرچی باشه به خانوادم میگم

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
بازاگه اظهارشرمندگی میکردشایددلم نرم میشداشغال جواب پیام نمیده که بیشترحرصی کنه منو

اصلا چرا پیام میدی ایراد از خودتم هست

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
خانوادت میدونن زده؟ اگه آره بگو توقع حمایت بیشتری داری 

نه اصلانمدونن قهرکردم اگه بفهمن مجبوررم میکنن برگردم خونه خودم الان ارامش دارم چون خبرندارن

لطفالایک نکن جون جدت 😁
2706