2733
2734
عنوان

شوهرم میگه مهریتو ببخش و زندگی کن

1563 بازدید | 73 پست

ماشین ثبت نام کردیم به اسم من دراومد و چندروز دیگه تحویل میگیریم

همسرم میگه اگه میخوای ماشین به نامت باشه بیا نصف مهریه ات رو ببخش

نمیدونم چیکارکنم

چندماه پیش طاقتم طاق شد و رفتم درخواست مهریه دادم و تموم حساباشو مسدود کردم ولی دوباره برگشتم 

بشدت ترسیده

اول میگفت کل مهریه ات رو ببخش که من نترسم و برم رو سند خونه ی بابام وام مسکن بگیرم

من مخالفت کردم و تهش شد اینکه گفتم و پیشنهاد داد که نصف مهریه ات رو ببخش

منم اونجوری دیگه دست و دلم نمیلرزه بخوام کاری بکنم زمینی ملکی چیزی بخرم

ارزش ماشین ۸۰۰ تومنه

به نظرتون بکنم اینکارو؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

اول بگو مهریت چقدره؟

کجای زندگیمی تو که من میگردمو نیستی ..یه روزی مطمئن بودم پای حرفات وایمیستی ...تو هرجارو بگی گشتم که شاید باز پیدا شی ..به عشقت زنده موندم کاش هنوزم عاشقم باشی ❤️🥲شادمهر❤️                                                                               (من از سال۹۷عضومم ولی چهاربارترکیدم)خداوکیلی الکی گزارش نزنید دیگه شماره ندارم وصل شم مرسی اَه

چقدر ترسوندیش نه نکن 🤣

ترسناکتراز زمانی که آدما ناراحت میشن وقتیه که هر کاری میکنید دیگه ناراحت نمیشن 🍃من یه دختر کوردم عاشق زندگیمم 😊اگه خرید و گردش نرم یه افسرده بیش نیستم🙄😐🤣

وای این چندمین تاپیکیه که میبینم شوهره گفته برو مهریتو ببخش

نکنیناااا

زن نه حق طلاق نه حضانت نه خروج از کشور نه اشتغال و نه تحصیل و...هیچیییی هیچییی نداره یه چند غاز مهریه هم نداشته باشه دیگه هیچییییی