2733
2734
عنوان

آقا بین دو راهی موندم -_-

133 بازدید | 12 پست

با پارتنرم یه دعوای شدید کردیم و من کات کردم ، ولی خب اون با اینکه کاتیم همش حواسش هست بهم که یه وقت کسی مزاحمم نشه و اینا ، و اینکه همیشه موقع دعوا اون پیش قدم می‌شد .

اینبارو اون جلو نمیاد چون من منتظره من برم جلو

مشکل اینه ازون جایی ک جفتمون فوتبالی هستیم همیشه دوست داشتم فوتبال ایران امریکا رو با هم ببینیم !

و منم ازونجایی ک میترسم پررو شه هنوز پیش قدم نشدم برای حرف زدن . 

به نظرتون پا رو غرورم بزارم بگم امشب بریم بیرون بازی رو با هم ببینیم ؟

یا بیخیال شم و چیزی نگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگ اون چندبار اومده جلو این دفعه رو تو برو

از حدو مرزایی که دارین کوتاه نیاید کسی که واستون ارزش قائل باشه بهش احترام میزاره....                                                                   حرفی..؟! سخنی...؟! پیامی..؟! جواب میدم    https://abzarek.ir/service-p/msg/1167349           
2728
رابطه تون چطوریه؟ چقدر جدی هست‌‌؟

جدی بود ولی خب یه دعوای شدید کردیم و خیلی حرفای سنگین زدیم 

اما خب دیشب بهم زنگ میزد میگفت مراقب خودت باش یه نفرو مزاحمت شده و ازین حرفا 

2740
جدی بود ولی خب یه دعوای شدید کردیم و خیلی حرفای سنگین زدیم  اما خب دیشب بهم زنگ میزد میگفت مرا ...

بنظرم خیلی نرم برو و باهاش آشتی کن 

یعنی اگر می تونی حضوری برو ببینش نه اینکه مثلا بگی فلان جا اگه مثلا توی محل کار می بینیش برو پیشش بگو می خدا مجازی رو نگاه کنم دوست داری با هم ببینیم و بعد لبخند بزن که بفهمه می خوای آشتی کنی

اگرم نزدیک نیستی و مجبوری زنگ بزنی همین رو بگو

ولی اگر مقصر هستی عذرخواهی کن بعد حرفتو بزن

اگر رابطتون جدی بوده بنظرم ارزش اینو داره که بهش زنگ بزنی و امشب آشتی کنید چون بهت زنگ زده معلوم میشه می خواسته آشتی کنه

شاید نمی دونه ایندفعه چطوری آشتی کنه 😂

تو برو جلو