2733
2739
عنوان

هرچی دوس دارین از حس ششمی بپرسین،درتوانم باشه جواب میدم

| مشاهده متن کامل بحث + 32479 بازدید | 3010 پست
من لغو نزدم عزیزم☹️این چه حرفیه؟ درخواستتو قبول کردم زیبا🤍

فداتشم اجی. 

الان خوبی ؟ بهتر شدی؟؟

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  
مرسی تموم تلاشمو میکنم 😁♥🤍🌼💪🏻 خدایی بچه با اراده ایم اخر کارشناسیمه دارم برا ارشد میخونم 😎

بله اراده داری ولی در کنارش شیطونی هم داری 

از شیطونی و سرکشی کم کن به مطالعه اضافه کن 😝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🥺🥺.آخه اومدم پیام بدم دیدم لغو دوستی ام . گفتم خیلی اذیتت کردم 

نههه این چه حرفیه.من لغو نزدم واقعا.نمیدونم چی شده

حس ششمتوی تاپیکام،تاپیکاتون یا خصوصی جواب میدم(بیشتر  خصوصی چون حس میکنم تمرکزم بالاتر میره رو فرد موردنظر)🙏سوالات مربوط به خیانت/دعا و طلسم /شکار حیوانات جواب نمیدم.با احترام،اعتقادی به دعا و طلسم و... ندارم ولی معتقدم تک تک ما دارای قدرت نامحدودی هستیم که حدس زدن و حس کردن اتفاقات آینده چیزی نیست برامون.پس اگر مخالفین بهم انرژی منفی ندین چون من  درحال تمرین بیشترم و از بچگی این حس باهام بوده.ممنونم❤️
فداتشم اجی.  الان خوبی ؟ بهتر شدی؟؟

بد نیستم عزیزم🤍تو خوبی

حس ششمتوی تاپیکام،تاپیکاتون یا خصوصی جواب میدم(بیشتر  خصوصی چون حس میکنم تمرکزم بالاتر میره رو فرد موردنظر)🙏سوالات مربوط به خیانت/دعا و طلسم /شکار حیوانات جواب نمیدم.با احترام،اعتقادی به دعا و طلسم و... ندارم ولی معتقدم تک تک ما دارای قدرت نامحدودی هستیم که حدس زدن و حس کردن اتفاقات آینده چیزی نیست برامون.پس اگر مخالفین بهم انرژی منفی ندین چون من  درحال تمرین بیشترم و از بچگی این حس باهام بوده.ممنونم❤️
2731
نههه این چه حرفیه.من لغو نزدم واقعا.نمیدونم چی شده

❤️❤️

ببخش اجی شرمنده 

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  
❤️❤️ ببخش اجی شرمنده 

دشمنت شرمنده قشنگم

2740
خدارو شکر. منم خوبم عزیزم ❤️💋💋💋

خداروشکر💋😍

من کی باردار میشم به نظرت؟

عزیزم شما اقدام هسی الان؟ 

تا ۶ ماهه دیگ

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز