2733
2739
عنوان

هرچی دوس دارین از حس ششمی بپرسین،درتوانم باشه جواب میدم

| مشاهده متن کامل بحث + 32479 بازدید | 3010 پست
من لغو نزدم عزیزم☹️این چه حرفیه؟ درخواستتو قبول کردم زیبا🤍

فداتشم اجی. 

الان خوبی ؟ بهتر شدی؟؟

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  
مرسی تموم تلاشمو میکنم 😁♥🤍🌼💪🏻 خدایی بچه با اراده ایم اخر کارشناسیمه دارم برا ارشد میخونم 😎

بله اراده داری ولی در کنارش شیطونی هم داری 

از شیطونی و سرکشی کم کن به مطالعه اضافه کن 😝

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

🥺🥺.آخه اومدم پیام بدم دیدم لغو دوستی ام . گفتم خیلی اذیتت کردم 

نههه این چه حرفیه.من لغو نزدم واقعا.نمیدونم چی شده

حس ششمتوی تاپیکام،تاپیکاتون یا خصوصی جواب میدم(بیشتر  خصوصی چون حس میکنم تمرکزم بالاتر میره رو فرد موردنظر)🙏سوالات مربوط به خیانت/دعا و طلسم /شکار حیوانات جواب نمیدم.با احترام،اعتقادی به دعا و طلسم و... ندارم ولی معتقدم تک تک ما دارای قدرت نامحدودی هستیم که حدس زدن و حس کردن اتفاقات آینده چیزی نیست برامون.پس اگر مخالفین بهم انرژی منفی ندین چون من  درحال تمرین بیشترم و از بچگی این حس باهام بوده.ممنونم❤️
فداتشم اجی.  الان خوبی ؟ بهتر شدی؟؟

بد نیستم عزیزم🤍تو خوبی

حس ششمتوی تاپیکام،تاپیکاتون یا خصوصی جواب میدم(بیشتر  خصوصی چون حس میکنم تمرکزم بالاتر میره رو فرد موردنظر)🙏سوالات مربوط به خیانت/دعا و طلسم /شکار حیوانات جواب نمیدم.با احترام،اعتقادی به دعا و طلسم و... ندارم ولی معتقدم تک تک ما دارای قدرت نامحدودی هستیم که حدس زدن و حس کردن اتفاقات آینده چیزی نیست برامون.پس اگر مخالفین بهم انرژی منفی ندین چون من  درحال تمرین بیشترم و از بچگی این حس باهام بوده.ممنونم❤️
2728
نههه این چه حرفیه.من لغو نزدم واقعا.نمیدونم چی شده

❤️❤️

ببخش اجی شرمنده 

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  
❤️❤️ ببخش اجی شرمنده 

دشمنت شرمنده قشنگم

2740
خدارو شکر. منم خوبم عزیزم ❤️💋💋💋

خداروشکر💋😍

من کی باردار میشم به نظرت؟

عزیزم شما اقدام هسی الان؟ 

تا ۶ ماهه دیگ

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی
2706