2737
2739
عنوان

مامانا ۳۷.۵ تبه توروخدا بیاین اگر میدونید

| مشاهده متن کامل بحث + 11629 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم الان   تبش شد ۳۶و۴ ولی چهل دقیقه پیش اب دادم لباسش یکم خیس شد.  ممکنه این تبشو ...

عزیز من وقتی دمای بدنش گرم نیست وسواس نشو

فقط لباسش رو خنک کن 

اینقدر هم‌ با درجه اذیتش نکن زبون نداره غر بزنه سرت

لباسش هم خیس نباشه اذیت میشه بچه و سرما میره به اصطلاح زیر پوستش 

آروم باش عزیز من 

تا بزرگ بشه از این روز و شب ها بسیار داری...

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.
2731
سلام با این دماسنج باید بعلاوه 5/. کنید یعنی اگر این دماسنج ۳۷ نشون داد ۳۷/۵ هست تا ۳۷.۵ تب حساب نم ...

ممنونم ازت. با نیم درجه انقد بود الان شده ۳۶.۴ میگم نکنه یکم جلو  یقه اش خیس شده تبش پایین اومده

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
2738

مقعدی ۳۷و۶ تب نیست ولی اگه نگرانی یه ساعت دیگه چکش کن

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 
ممنونم ازت. با نیم درجه انقد بود الان شده ۳۶.۴ میگم نکنه یکم جلو  یقه اش خیس شده تبش پایی ...

فکر نمیکنم چون بعد از یه مدت نم لباس هم دمای بدن میشه دیگه تاثیری در مایین آوردن تب نداره

برای عوض کردن لباس بیدارش نکن یه پارچه خشک بذار زیر لباسش که نم نرسه به بدنش

لطفا امشب تا صبح جواست بهش باشه گوشی بذار سر زنگ بیدارشو چکش کن نذار تبش از ۳۸ بالاتر بره اگر خدای نکرده شد ۳۸ حتما استامینوفن بده

ان شاالله زود خوب میشه

عزیز من وقتی دمای بدنش گرم نیست وسواس نشو فقط لباسش رو خنک کن  اینقدر هم‌ با درجه اذیتش نکن ز ...

اوف گفتی دختر من دیگه از تب سنج متنفر میگه این وسیله دکتری هاتو بندازم تو کوچه ماشین از روش رد بشه بشکنه😂😂😂

اصلا تب نداره خیالت راحت یه هفته دیگه امشبو یادت نمیاد اصلا 😄 لباس نمدار رو حتما همیشه عوض کن و اگه مادر پشت دستشو بزاره رو پیشونی بچه و بگه داغ نیس صد در صد بچه تب نداره . ۳۶ و نیم زیر بغل کودک تب نیس باید برسه به ۳۷ بدون اضافه کردن

فکر نمیکنم چون بعد از یه مدت نم لباس هم دمای بدن میشه دیگه تاثیری در مایین آوردن تب نداره برای عوض ...

اره پارچه گذاشتم وای حس میکنم مامان خوبی نیستم اصلا😭😭 اینکه من پسرم اب میخوره نمیذاره پیش بند ب بندم و لباس نم میشه.  یکم و من عوص نمیکنم   واقعا چقد بی فکرم 

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
2706