2737
2739
عنوان

مامانا ۳۷.۵ تبه توروخدا بیاین اگر میدونید

| مشاهده متن کامل بحث + 11624 بازدید | 48 پست
آره همین دکتر دختر من گفت از زیر بغل وقتی که 37.2 شد یعنی تبی که نیازمند درمان دارویی یا همون استامی ...

با اضافه کردن نیم درجه یا بدون نیم درجه من بدون نیم درجه ۳۶.۶

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام با این دماسنج باید بعلاوه 5/. کنید یعنی اگر این دماسنج ۳۷ نشون داد ۳۷/۵ هست

تا ۳۷.۵ تب حساب نمیشه ولی مواظب باشد بالاتر نره تا ۳۸ هم چندان نگران کننده نیست ولی حتما دستمال مرطوب شده با آب ولرم بذارید روی پیشونی زیر بغل و کشاله ران و سینه

قطره استامینوفن هم دو برابر وزنش بدید

2731
 با اضافه کردن نیم درجه یا بدون نیم درجه من بدون نیم درجه ۳۶.۶

عزیزجان حتما لباسش کم و سبک و خنک باشه

پتو روش نکشید و اتاق رو گرم نکنید. 

این ها سفارش های اکید متخصص اطفال برای تب دخترم بود.

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.
2738
۳۷ونیم دمای طبیعی بدن چرامیگین تبه؟

نه عزیز دمای طبیعی از ۳۵تا ۳۶خوبه ۳۷دیگه ی درجه تب حساب میشه من خودم امشب تبم36.8بود رفتم دکتر آمپول کترولاک‌ بهم زد

من ی پیج پر از دستسازه های رزینی دارم خوشحال میشم فالوم کنید @Rezin_Qasedak 
خب واسه بچه های منم پیش اومده ، یکم شیر بده و لباسشو کم کن ۵ دقیقه دیگه دوباره تبشو با تب سنج بگیر

الان گرفتم  خوابه اخه  بیدارش کنم  تبش اومد  پایین ۳۶ و ۴ شد. ولی  ۴۰ دقیقه پیش اب خورد لباسش یکم خیس شد ممکنه بخاطر این تبش اومده باشه پایین

عزیزجان حتما لباسش کم و سبک و خنک باشه پتو روش نکشید و اتاق رو گرم نکنید.  این ها سفارش های ا ...

ممنون عزیزم الان   تبش شد ۳۶و۴ ولی چهل دقیقه پیش اب دادم لباسش یکم خیس شد.  ممکنه این تبشو اورده باشه پایین خل شدم  دیگ انقد ناراحتم

اصلا عیچ وقت با لباس نمناک نذار بمونه 

نذاشت عوض کنم خوابید  بنظرت الان عوض کنم 

نیم درجه تب داره،زیاد نیست ولی بهش هر چهار ساعت دو برابر وزنش قطره استامینوفن بده.

مثلا اگر 10کیلو هست 20تا قطره بهش بده

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
2706