2752
2734
عنوان

چطوری میتونم بیمه تکمیلی بشم؟

454 بازدید | 9 پست

پسرم دندوناش چند روزه حسابی درد میکنه،هزینه ها هم که بالا.بیمه ای میشناسید با قیمت پایین و سریع بیمه اکمیلی بشم و کارم راه بیوفته؟

در زمانی که وفا قصه برف به تابستان است
و صداقت گل نایابی ست
به چه کس باید گفت:با تو خوشبخت ترین انسانم

بیمه های تکمیلی انفرادی معمولا هزینه ش بالاست، اونایی خم که دندونپزشکی رو شامل بشه خیلی بالاتر

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بیمه تکمیلی تکی نمیدن 

جمعی هست مثلا واسه کل کارکنای یه اداره 

و فقط به کسی میدن که شاغل باشه 

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
بیمه تکمیلی تکی نمیدن  جمعی هست مثلا واسه کل کارکنای یه اداره  و فقط به کسی میدن که شاغل ...

منم پدرم فقط تامین اجتماعی داره 

و ۶۰ سالشه و بیمه تکمیلی نداره 

مثلا یه یه عمل شد ۳۰ میلیون 

شغلش هم ازاد بوده 

چه جور تکمیلی بگیریم ؟؟

🙏🙏

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏
بیمه های تکمیلی انفرادی معمولا هزینه ش بالاست، اونایی خم که دندونپزشکی رو شامل بشه خیلی بالاتر

منم پدرم فقط تامین اجتماعی داره 

و ۶۰ سالشه و بیمه تکمیلی نداره 

مثلا یه یه عمل شد ۳۰ میلیون 

شغلش هم ازاد بوده 

چه جور تکمیلی بگیریم ؟؟

🙏🙏

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏
با اجازه  منم پدرم فقط تامین اجتماعی داره  و ۶۰ سالشه و بیمه تکمیلی نداره  مثلا یه ...

باید بری شعبه  ایی ک بیمه اس درخواست بیمه تکمیلی بدید .برو اونجا راهنمایی میکنن

میشه برای شادی روح مامانم ی صلوات بفرستید؟😢
منم پدرم فقط تامین اجتماعی داره  و ۶۰ سالشه و بیمه تکمیلی نداره  مثلا یه یه عمل شد ۳۰ می ...

بیمه های مختلفی مثل آسیا، البرز، دانا، سامان و ... تعرفه های مختلفی دارن برای بیمه شون

ممکنه برای بالای ۶۰ سال یا بازنشسته نرخ و آپشن خاصی داشته باشن

مثلا سامان چند تا طرح داره که اسمای مختلفی دارن مثل طرح عقیق

هرکدوم از اینا یه چیزایی رو پوشش میدن و یه مبلغی داره. تو سایتاشون بگردید معمولا تعرفه هاشون هست

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
منم پدرم فقط تامین اجتماعی داره  و ۶۰ سالشه و بیمه تکمیلی نداره  مثلا یه یه عمل شد ۳۰ می ...

تکمیلی تکی نمیدن عزیزم مگر اینکه باباتون شاغل باشه و شغلش دولتی باشه 

من با اینکه پرستار بودم و به خاطر عمل سنگین مجبور شدم از کارم استعفا بدم چون دیگه شاغل نبودم بیمه تکمیلیم رو قطع کردن و مجبور شدم خودم هزینه ی عمل رو بدم کلا

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱